U12: skvělý výkon v PU s Football Talent Academy!!!!

05.10.2023 08:07

4.10.2023, PU: Football Talent Academy - SK Sparta Kolín        2:15

3x 30 min.

Sestava: Novák, Blecha, Břichnáč, Buchar, Dankanych, Filip, Hošek, Chlumský, Kaleta, Kopecký, Krajíček, Lovětínský, Skořepa, Šitych, Tuláček, Vaněk.

Football Talent Academy - SK Sparta Kolín     1:6 (Filip, Chlumský, Šitych 2x, Vaněk 2x)
Football Talent Academy - SK Sparta Kolín     0:5 (Dankanych 3x, Hošek, 1x vl.)
Football Talent Academy - SK Sparta Kolín     1:4 (Hošek, Chlumský, Kopecký, Lovětínský)

Níže v reportech jsem se několikrát zmiňoval o nutné 100% aktivitě po celých devadesát minut jakéhokoliv zápasu. Takže takhle nějak si to představujeme. Hoši odpracovali a odmakali utkání na maximum. Soupeře jsem přehrávali od prvních minut. Od první do poslední minuty jsme také praktikovali náročné vysoké napadání a aktivní obranu. Kluků bylo zkrátka plné hřiště, předváděli skvělé akce a nenechali soupeři cenťák hřiště zadarmo. Myslím, že jsme si všichni zápas parádně užili. Celému týmu patří velká pochvala!!!!!! HP

P.S. Gratulujeme Hóšovi ke vstřelení svého tisícího gólu!!!!!!!!!!!!