U8: Výhru vezeme z Radimi

21.05.2017 21:10

21.5.2017 Tři body vezeme z Radimi

Opět za krásného počasí jsme vyjeli do Radimi. V utkání jsme byli po celou dobu fotbalovější a lepší. Akorát nám v první čtvrtině trošku trvalo než si kluci srovnali střeleckou mušku, protože těch neproměněných šancí bylo hodně a tudíž jsme v ní prohráli 1:0. O přestávce jsme si řekli že budeme pokračovat stejně a ještě přidáme na důrazu před brankou domácích. Kluci od této druhé čtvrtiny předváděli pěkný bojovný a i fotbalový zápas. Nakonec jsme proti starším klukům v Radimi zcela zaslouženě vyhráli 11:8. Zápas byl i hodně tvrdý, z naší strany absolutně v rámci pravidel ale bohužel na straně domácích, byla na hráčích vidět flustrovanost z blížící se prohry a zvláště jeden nejmenovaný hráč domácích předvedl tři možná čtyři zákroky, které do fairplay hry rozhodně nepatří. Trochu bych vyčetl i trenéru domácího celku, který tuto situaci přehlédl bez povšimnutí a hráče nechal dále ve hře pokračovat. Za zápas klukům patří veliké poděkování a je vidět, že už se nebojíme ani o dvě hlavy větších protihráčů.