Co nás čeká...    

Datum Činnost Místo Čas srazu Pozn. Výsledek
Sezona 2016/17        
22.8. první TJ FK Kolín 16.20h    
27.8. turnaj 2008 Lázně Bohdaneč upřesníme Ml. Boleslav., H.K., Jablonec,Jihlava, Pardubice, Žižkov, Chrudim, Čáslav, Hlinsko, Trutnov,.....  
5.9. Ondrášovka cup FK Kolín upřesníme kvalifikace- pozor všední den!!!  
7.9. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - AFK Pečky (bude přeloženo)  
7.9. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Viktoria Radim (bude přeloženo)  
10.9. MU Pečky 14.30h AFK Pečky - FK Kolín B  
10.9. mezinárodní turnaj 2008 Pardubice upřesníme zrušeno pořadatelem  
14.9. MU Velim 16.30h FC Velim - FK Kolín A  
21.9. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - SK Český Brod B  
21.9. MU FK Kolín  16.30h FK Kolín -B - FC Velim   
24.9. turnaj 2008 Radonice u Prahy upřesníme M.B., Xaverov, Jablonec, Velim, Březiněves, Kbely, Brandýš, Újezd,...  
28.9. MU Velký Osek 16.30h FŠ Velký Osek - FK Kolín A  
30.9. MU Český Brod 16.30h SK Český Brod - FK Kolín B  
5.10. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - Sokol Zásmuky  
5.10. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FŠ Velký Osek  
9.10. PU Poděbrady 9.30h Bohemia Poděbrady - FK Kolín (dva týmy)  
10.10. MU FK Kolín  16.30h FK Kolín C - FK Kolín A  
13.10. MU Zásmuky 16.30h Sokol Zásmuky - FK Kolín B- přeloženo na 20.10.  
19.10. MU FK Kolín  16.30h FK Kolín A - SK Český Brod  
19.10. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FK Kolín C  
20.10. MU Zásmuky 16.30h Zásmuky - FK Kolín B  
26.10. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - FK Kolín B  
30.10. MU Radim 12.30h Viktoria Radim - FK Kolín A  
2.11. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - SK Český Brod A  
6.11. PU FK Kolín 9.30h FK Kolín - Bohemia Poděbrady (dva týmy)  
26.11. C licence ZŠ5 Kolín upřesníme 10 hráčů  
  2017        
21.1. turnaj 2008 Říčany dopolední    
18.3. turnaj 2008 Slavia, Eden upřesníme    
1.4. MU Pečky 13.30h AFK Pečky - FK Kolín A  
2.4. MU Radim 12.30h Viktoria Radim - FK Kolín B  
12.4. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - AFK Pečky  
12.4. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - FC Velim  
19.4. MU Velim 16.30h FC Velim - FK Kolín B  
21.4. MU Český Brod 16.30h SK Český Brod B - FK Kolín A  
26.4. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - SK Český Brod B  
26.4. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - FŠ Velký Osek  
1.5. turnaj 2008 Čský Brod upřesníme    
3.5. MU Velký Osek 16.30h FŠ Velký Osek - FK Kolín B  
4.5. MU Zásmuky 16.30h Sokol Zásmuky - FK Kolín A  
8.5. turnaj 2008 Všejany upřesníme    
10.5. MU FK Kolín 16.30 FK Kolín A - FK Kolín C  
10.5. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Sokol Zásmuky  
11.5. MU Český Brod 16.30h SK Ćeský Brod A - FK Kolín A  
13.5. turnaj 2008 Radonice upřesníme    
15.5. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín C - FK Kolín B  
24.5. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FK Kolín A  
28.5. Zelenka Cup Český Dub upřesníme    
31.5. MU Český Brod 16.30h SK Český Brod A - FK Kolín B  
31.5. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - Viktoria Radim  
10.6. turnaj 2008 Český Brod upřesníme    
           
           
Sezona 2015/16        
2.9. MU+PU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Viktoria Radim

2:26

11:17

6.9. turnaj 2008 Rejšice 9.00h   9.místo
9.9. MU Týnec n/L. 16.30h Sokol Týnec n/L. - FK Kolín B 9:16
11.9. MU Lošany 16.30h Sparta Lošany - FK Kolín B 10:10
16.9. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Jestř. Lhota 7:17
23.9. MU Velim 16.30h FC Velim - FK Kolín B 19:5
25.9. MU+PU Pečky 16.30h AFK Pečky - FK Kolín B

4:15

4:22

28.9. turnaj 2008 Kosmonosy- Kocourek upřesníme   14.místo
30.9. MU+PU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FK Kolín A 7:8
7.10. MU Český Brod 16.30h Český Brod A - FK Kolín B 17:3
14.10. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Český Brod B 1:17
18.10. MU Libodřice 13.00h FK Libodřice - FK Kolín B 12:3
28.10. MU FK Kolín 15.30h FK Kolín B - FŠ Velký Osek 5:9
28.10. turnaj 2008 Rejšice- Kocourek upřesníme   nevyhlašováno
29.11. turnaj 2008 Zbuzany- dopolední upřesníme UMT 4.místo
12.12. turnaj 2008 Jičín upřesníme    
17.1.2016 turnaj 2008 Skuteč upřesníme   5. a 6.místo
14.2.2016 turnaj 2008 Jaroměř upřesníme   4.místo
12.3.2016 turnaj 2008 Ústí n/L. upřesníme   12.místo
26.3.2016 turnaj 2008 Kochánky upřesníme    
27.3.2016 turnaj 2008 Poděbrady 8.30h    
29.3.2016 PU Velký Osek 16.30h FŠ Velký Osek - FK Kolín -
13.4.2016 MU Kolín 16.30h FK Kolín - Sokol Týnec n/L.  
16.4.2016 turnaj 2007 Děčín upřesníme Ústí, Dynamo Dresden, M.B., Teplice, Bohemians 1905, Most...  
18.4.2016 MU Jestřeabí Lhota 16.30h Sokol Jestř. Lhota - FK kolín  
24.4.2016 turnaj 2008 Poděbrady 8.30h    
27.4.2016 MU Kolín 16.30h FK Kolín - FC Velim  
4.5.2016 MU Kolín 16.30h FK Kolín A - FK Kolín B  
7.5.2016 turnaj 2008 Poděbrady 12.00h    
7.5.2016 turnaj 2008 Rejšice upřesníme    
11.5.2016 MU Kolín 16.30h FK Kolín - SK Česká Brod A  
18.5.2016 MU Český Brod 16.30h SK Český Brod B - FK Kolín   
22.5.2016 turnaj 2008 Poděbrady 8.30h    
25.5.2016 MU Kolín 16.30h FK Kolín - FK Libodřice  
1.6.2016 MU Velký Osek 16.30h FŠ Velký Osek - FK Kolín  
7.6.2016 PU FK Kolín 16.30h FK Kolín - RMSK Cidlina (všichni)  
8.6.2016 MU Kolín 16.30h FK Kolín - Sparta Lošany  
11.6.2016 turnaj 2008 Český Dub upřesníme Zelenka Cup 2016  
14.6.2016 PU Nový Bydžov 16.30h RMSK Cidlina - FK Kolín (všichni)  
15.6.2016 MU Kolín 16.30h FK Kolín - AFK Pečky  
18.6.2016 MU Radim 12.30h Viktoria Radim - FK Kolín  
18.6.2016 turnaj 2007 Lošany upřesníme    
           
           
Sezona 2014/15        
21.12. zimní liga- turnaj 2007 Kolín, hala Stap upřesníme FK Kolín U8, FK Ml. Boleslav, Radim, FC Velim, Pečky 6.místo
18.1. zimní liga- turnaj 2007 Kolín, hala Stap upřesníme FK Kolín U8, FK Ml. Boleslav, Radim, FC Velim, Pečky 7.místo
1.2. zimní liga- turnaj 2007 Kolín, hala Stap upřesníme FK Kolín U8, FK Ml. Boleslav, Radim, FC Velim, Pečky 7.místo
8.2. zimní liga- turnaj 2007 Kolín, hala Stap upřesníme FK Kolín U8, FK Ml. Boleslav, Radim, FC Velim, Pečky 6.místo
15.2. PU Hala, Barákova, Pečky 8.15h AFK Pečky 07-09 - FK Kolín  
22.2. turnaj 2008 Ovčín odpolední Union Vršovice, Zličín, Admira, ČAFC, Kunice. 5.místo
1.3. turnaj 2008 Zbuzany odpolední Viktorka Plzeň, Zličín, Union Vršovice, Dukla Praha JM, Motorlet, 6.místo
8.3. turnaj 2008 Oddolena Voda odpolední Meteor, Aritma, Brandýs, FAPV Děčín, SC Xaverov 4.místo
21.3. turnaj 2008 Říčany odpolední Admira, Jesenice, Světice, Duchlovice, Senohraby, Cholupice, Štěchovice.  5.místo
22.4. PU Lošany 16.30h Sparta Lošany 2006/08-FK Kolín 20:12
26.4. Slavia On Cup Za Mlýnem 1774/12 Praha 4, Branik 8.30h 2x Slavia, Sparta, Viktorka Plzeň, Jč. fotbalová akademie, Motorlet, Union Vršovice, FAAZ Praha, Vlašim, Beroun, Braník.  
8.5. turnaj 2008 Kochánky upřesníme   20.místo
17.5. PU 8.ZŠ, Václavkova 1040. Mladá Boleslav 9.25h FK Mladá Boleslav 3x, FK Kolín 2x,  FK Brandýs n/L. 2x  
23.5. turnaj 2008 Poděbrady 8.25h Poděbrady, Vyžlovka, Pečky, Zeleneč, Brandýs-Boleslav.  
30.5. Junior North Cup- turnaj 2008 Jablonec n/N. upřesníme 24 týmů- Jablonec 08 2x, Jablonec 09, Hr. Králové, Pardubice, Bohemians 1905, SC Xaverov,.... 12.místo
7.6. turnaj 2008 Praha- Bílá Hora upřesníme 6 týmů 6.místo
14.6. turnaj 2008 Rejšice upřesníme   nevyhlašováno
18.6. rozlučka upřesníme upřesníme