Co nás čeká

Datum Činnost        Místo Čas               Poznámka Výsledek

Sezóna 2016/2017

         
20.8.2016 turnaj 2006       Hlinsko 9.00-15.30 2x Sparta Praha, 2x Zbrojovka Brno, 2x Dynamo Č.Budějovice, Sparta Brno, Humpolec, Žďár nad Sázavou, Hlinsko, Lanškroun, Havlíčkův Brod, Pardubice.. 14.místo
24.8.2016 soustředění Ledečko 17.00 PU: SK Benešov - FK Kolín 13:13
25.8.2016 soustředění Ledečko 15:30 PU: FC Vlašim - FK Kolín                   !!! hřiště Libež !!! 21:4
26.8.2016 soustředění Ledečko 17:30 PU: FK Uhlířské Janovice - FK Kolín 2:16
27.8.2016 soustředění Ledečko upřesníme turnaj Vlašim - Přihlášené týmy: FC SB Vlašim
Admira Praha, FK Vysočina Jihlava, FC Táborsko, SK Union Vršovice, Fotbal. akademie Praha 2006, FK Viktoria Žižkov, FC Tempo Praha, SK Olympia Dolní Břežany, FK Lety


11.místo
29.8.2016 předkolo kvalifikace
Ondraškova cup   
Kolín 10.00-?

MFK Vyškov, FC ŽĎAS Žďár nad SázavouFK Admira Praha, FK Náchod s.r.o., TJ Sokol Bedřichov, FC Mělník,FC Nový Hradec Králové


5. místo
 
3.9.2016 turnaj 2006 Týnec nad Labem 8.30-15.30 15 týmů  - Rapid Psáry, męski Klub Sportowy KarolinaFotbalová akademie Praha, FC Velim, FK Baník Chvaletice, SK Nemošice... 4.místo
6.9.2016 MU Kolín 17.00 FK Kolín - Viktoria Radim 20:4
8.9.2016 PU FK Kolín upřesníme FK Kolín - FK Čáslav     7+1 3:4
12.9.2016 MU Velim 17.00 FC Velim - FK Kolín 4:28
14.9.2016 PU Jičín 17.00 SK Jičín - FK Kolín 12:25
19.9.2016 MU Kolín 17.00 FK Kolín - FŠ Velký Osek 21:2
21.9.2016 PU Poděbrady 17.00 Bohemila Poděbrady - FK Kolín 16:27
23.9.2016 MU Pečky 17.00 AFK Pečky - FK Kolín 5:19
27.9.2016 MU AFK Kolín 17.00 AFK Kolín - FK Kolín 3:31
28.9.2016 turnaj 2006 Zdětín 8.30-14.45 FK Pšovka Mělník, SK Střešovice 1911, ISP Nebušice, TJ Sokol Stodůlky, FK Kolín a FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Mladá Boleslav, SC Xaverov, FK Meteor Praha VIII, FK Neratovice-Byškovice, FK Viktoria Žižkov a SK Jičín

4.místo
3.10.2016 MU Kolín 17.00 FK Kolín A - FK Kolín C 31:6
8.10.2016 MU Dobré Pole 10.15 Dobré Pole - FK Kolín  přeloženo na 5.11.
9.10.2016 Krajský přebor přípravek
Pečky    

11.55

AFK Pečky - FK Kolín

4:9
12.10.2016 PU Kolín 16.30 FK Kolín U11 - FK Kolín U12 4:21
14.10.2016 PU Mladá Boleslav 17.00 FK Mladá Boleslav - FK Kolín
10:6
17.10.2016 MU Kolín 17.00 FK Kolín - FK Červené Pečky 16:11
21.10.2016 PU Kolín 17.00 FK Kolín - FK Bohemia Poděbrady 24:3
23.10.2016 Krajský přebor přípravek
Mělník    
11.55 FC Mělník - FK Kolín
2:5
24.10.2016 MU Kolín 17.00 FK Kolín A - FK Kolín B 7:6
28.10.2016 MU Kolín 17.00 FK Kolín - SK Český Brod B přeloženo na 17.11.2016
28.10.2016 turnaj 2006 Zdětín 8.30-15.00 12 týmů - FK Baník Sokolov, FK Viktoria Žižkov, FK Říčany, FK Kolín, SK Dynamo České Budějovice a FK Pohronie Žiar nad Hronom, FK Mladá Boleslav, Falcons Nebušice, ČLU Beroun, FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Ústí nad Labem a SK Senco Doubravka
7.místo




 
30.10.2016 Krajský přebor přípravek
Kolín    
11.55 FK Kolín - FK Bohemia Poděbrady 19:7
31.10.2016 MU Český Brod 16.30 SK Český Brod A - FK Kolín 7:8
4.11.2016 PU Kolín 17.00 FK Kolín - FK Mladá Boleslav 7+1 9:18
5.11.2016 MU Dobré Pole 10.15 Dobré Pole - FK Kolín 5:18
6.11.2016 turnaj 2006 Choceň 9.00-14.15 Ústí n.L., Chocheň, Lanškroun, Pardubice, Vysoké Mýto... 2.místo
14.11.2016 PU Jičín 17.00 SK Jičín - FK Kolín 3:35
17.11.2016 MU Kolín 10:00 FK Kolín - SK Český Brod B 17:3
20.11.2016 Krajský přebor přípravek
Kolín
11.55 FK Kolín - FK Neratovice - Byškovice 14:1
22.11.2016 PU Čáslav 16.30 FK Čáslav - FK Kolín     7+1 5:7
26.11.2016 turnaj 2006 Zbuzany      8.30-13.00 6 týmů - FK Kolín, FK Ústí nad Labem, Fotbalový klub Meteor Praha VI, Senco Doubravka, Sk Rapid Psary, Sokol Stodůlky, 
2. místo
4.12.2016 PU Mladá Boleslav 9.30-12.00 7+1 FK Kolín, FK Mladá Boleslav, Admira Praha, Meteor Praha  
11.12.2016 turnaj 2006 Ovčín 8.30-13.00  6 týmů - FAJN Viktoria Vestec 2006, Fotbalový klub Meteor Praha VI, TJ Spartak Průhonice, Viktorka Žižkov 2006... 1.místo
11.12.2016 vánoční besídka Němčice 16h-20h bowling, fotbálek, šipky - a prima nálada :D  
13.12.2016 PU Čáslav 16.30 FK Čáslav - FK Kolín 7+1 11:5
17.12.2016 PU Jičín 9.00-12.00 SK Jičín - FK Kolín   2:5
8.1.2016 turnaj 2006 Kostelec n.Č.lesy dopoledne 6 týmů - SK Vyžlovka 2006, SK Vyžlovka 2007, FK Radošovice, Háje SOS, AFK Sadská 1.místo
8.1.2016 turnaj 2005   Milovice 14-18.15 6 týmů - OFS Nymburk, AFK Pečky, SK L.Kostelec, TJ Doubí, Suchdol 3.místo
14.1.2017 turnaj 2006 Milovice 9.15-13.15 6 týmů - Mladá Boleslav, Meteor Praha, Mělník, Plzeň, Nymburk
1.místo
15.1.2017 turnaj 2006   Zbuzany 14.-18.30 9 týmů - Dolní Břežany, Football talent Academy, FK Kolín, FK Ústí nad Labem, TJ AVIA Čakovice, TJ Tatran Sedlčany, Viktorka Žižkov 2006, Horní Měcholupy, Králův Dvůr
4.místo
5.2.2017 turnaj 2006 Zbuzany 8.30-13.00 6 týmů -  Sokol Stodůlky,Olšany, Ústí nad Labem, Desná, Plzeň,  4.místo
11.2.2017 turnaj 2006 Zbuzany 8.30-13.00 9 týmů - AC Sparta Praha dívky, Senco Doburavka, FK Králův Dvůr, SK Slavia Praha, SK Plzeň 2006, Sokol Stodůlky A, Sokol Stodůlky B, TJ Tatran Sedlčany...
3.místo
12,2,2017 turnaj 2006 Jičín 13.30-18.00 6 týmů - SK Jičín, FK Kolín, MFK Trutnov A, MFK Trutnov B, FK Jablonec, FK Pardubice
2.místo
19.2.2017 turnaj 2006 Milovice 9.00-13.30 6 týmů - Fotbalový klub Meteor Praha VI, SK Jičín, SK Polaban Nymburk, Viktorka Žižkov 2006 ....
1.místo
26.2.2017 turnaj 2006 Jaroměř 8.00-16.00 9 týmů - FK Jaroměř, MFK Nové M.n.M, FC Hlinsko, FK Chlumec n.C., SK Holice, FK Letohrad, MFK Trutnov, TJ Hostinné
4.místo
4.3.2017 mezinárodní srbsko český turnaj
Praha Hostivař
dopoledne 6 týmů - VOJVODINA NOVI SAD 1 (SRB), VOJVODINA NOVI SAD 2 (SRB), OFK ZMAJEVI BEOGRAD (SRB), SPORT TEAM SERBIA (SRB),  FK Meteor Praha VIII
4.místo
5.3.2017 turnaj 2006 Hamr Braník 8.30-13.00 6 týmů - FK Kolín, FK Pšovka Mělník, Fotbalový klub Meteor Praha VI, sk chabry, SK Olympie Dolní Břežany, Xaverov
2.místo
11.3.2017 turnaj 2006 Slavia Praha Eden 14.-18.00 9 týmů - Slavia Praha, Slavia Praha, Xaverov, Březiněves, Braník, Vyžlovka, Straky, Benešov, Kolín bez vyhlášení
12.3.2017 PU Mladá Boleslav 9.00- FK Mladá Boleslav - FK Kolín
FK Teplice - FK Kolín
3:4
6:3
19.3.2017 turnaj 2006 Zbuzany 14,-18.30 9 týmů - Čechie Dubeč, FAJN Viktoria Vestec 2006, FK Kolín, FK Ústí nad Labem, Viktorka Žižkov 2006, Viktorka Žižkov 2006..
5.místo
23.3.2017 PU Nymburk 16.30 AC Sparta - FK Kolín U10, U11  7+1 4:6
25.3.2017 turnaj 2005 Radonice 14-18.30 8 týmů - Xaverov, Čechie Dubeč, NMŠK 1922 Bratislava, FK Kladno, FK Lety, SK Dolní Chabry..
5.místo
2.4.2017 turnaj 2006 Choceň 9.00- 5+1 tráva v případě špatného počasí UMT 14.místo
7.4.2017 MU Radim 18.00h Viktoria Radim - FK Kolín 6:22
10.4.2017 MU  Kolín 17.00h FK Kolín - FC Velim 28:4
18.4.2017 MU  Velký Osek 17.00h FŠ Velký Osek - FK Kolín 3:13
23.4.2017 mezinárodní turnaj 2006 Ostrá  9.00-14.30 20 týmů Sparta Praha, Hamurger SV,  Hertha Berlin BCS, Bohemians Praha, Slavia Praha, Viktoria Plzeň, Slovan Liberec, Sigma Olomouc, Zbrojovka Brno, MFK Most.....

12.místo
24.4.2017 MU Kolín 17.00h FK Kolín - AFK Kolín 32:2
30.4.2017 mezinárodní turnaj 2006 Františkovy Lázně 10.00-17.00 30 týmů - 7+1 - Saints, Sparta, Füchse, Aue?, Leipziger SC, Grimma, Viktoria Plzen, Zwickau, Karlovy Vary, SK Hranice, Petrin Plzen, Dynamo Berlin, Dukla Praha, Rokycany, Dynamo CB, Stresovice, Nehvizdy, Kolin, Olsany, Trmice...


12.místo
3.5.2017 MU Kolín 17.00 FK Kolín C - FK Kolín A 5:21
7.5.2017 KPP Kolín 11.55 FK Kolín - AFK Pečky 8:0
8.5.2017 Slavia tour Štěrboholy 8.30-15.15 7+1 - Slavia Praha, Braník Praha, FC Vlašim... 9.místo
10.5.2017 MU Kolín 17.00 FK Kolín - Dobré Pole  14:4
13.5.2017 KPP Říčany 11.55 FK Říčany - FK Kolín 3:17
15.5.2017 MU Červ.Pečky 17.00 FK Červené Pečky - FK Kolín 8:14
19.5.2017 PU Benešov     18.00-19.30 SK Benešov - FK Kolín   7+1 5:9
24.5.2017 MU Kolín 17.00 FK Kolín B - FK Kolín A přeloženo na 21.6.
28.5.2017 KPP Poděbrady 11.55 FK Bohemia Poděbrady - FK Kolín 8:10
29.5.2017 MU Kolín 17.00 FK Kolín - SK Český Brod A 9:9
3.6.2017 PU Jírovice u Benešova    9.00-11.00 SK Benešov - FK Kolín   7+1 6:10
5.6.2017 MU Český Brod 17.40 SK Český Brod B - FK Kolín 4:29
11.6.2017 Zelencup Český Dub 10.00-16.40 16 týmů - Admira Praha, Viktoria Žižkov, SK Jičín, FK Ml.Boleslav, SK Benešov, Bohemians Praha, Slovan Liberec, FA P.Voříška, Rapid Liberec...... 
9.místo
12.6.2017 MU Kolín 17.00 FK Kolín - AFK Pečky 19:4
16.6.2017 PU Červené Pečky 18.00 Červené Pečky ml.žáci - FK Kolín       7+1 4:22
18.6.2017 KPP Neratovice 11.55 FK Neratovice-Byškovice - FK Kolín 2:16
21.6.2017 MU Kolín 17.00 FK Kolín B - FK Kolín A 9:9
24.6.2017 krajské finále přípravek    
Čáslav   
 
8.00-16.00
12 týmů

3.místo
23.8.2017 PU Nymburk 17.00 SK Střešovice 1911 - FK Kolín       7+1  
27.8.2017 turnaj 2006 Braník upřesníme    

Sezóna 2015/2016

     

 

 
20.6.2015 turnaj 2004 Lošany 8.45-14.00 tráva - Červené Pečky, Bečváry, Lošany, Štítary 1.místo
15.8.2015 PU FK Kolín 10.00 Hlinsko 4:16 
20.8.2015 PU Uhlířské Janovice 17.30 v rámci soustředění  
21.8.2015 PU Rataje n.S.   v rámci soustředění  
22.8.2015 PU     Uhlířské Janovice 14.00 v rámci soustředění  
23.8.2015 PU Sázava 14.30 v rámci soustředění  
26.8.2015 PU FK Kolín 17.30 Nový Bydžov 6:9
30. 8. 2015 turnaj 2006 Kosmonosy 8.00-15.30 tráva - Viktoria Žižkov, Viktoria Plzeň, Jablonec, Havl.Brod, Ml.Boleslav, Aritma Praha... celkem 24 mužstev 21.místo
31.8.2015 MU FK Kolín 17.00 FK Kolín - Radim 15:2
  5. 9. 2015 turnaj 2005 a ml. Pečky  upřesníme tráva - 16 týmů.... 6.místo
  9.9.2015 PU Lošany 17:00 Lošany - FK Kolín B 7:9
10.9.2015 MU Zásmuky 17.00 Zásmuky - FK Kolín B zrušeno
11.9.2015 MU Velim 17.00 Velim - FK Kolín B 4:2
14.9.2015 MU FK Kolín 17.00 FK Kolín B - Jestřabí Lhota 9:5
20.9.2015 PU FK Kolín 10.30 FK Kolín B (B-tým) - Radim  1:11
21.9.2015 MU Bečváry 17.00 Bečváry - FK Kolín B 1:10
23.9.2015 MU Pečky 17.00 AFK Pečky - FK Kolín B 5:6
28.9.2015 turnaj 2006 Český Brod 8.00-15.30 tráva - Viktoria Žižkov, Ml.Boleslav, Admira Praha, Plzeň, Benátky, Hradec Králové... celkem 12 mužstev 22.místo
29.9.2015 MU FK Kolín 17.00 FK Kolín B - FK Kolín A 0:17
5.10.2015 MU  Český Brod 16.30 Český Brod A - FK Kolín B 11:4
6.10.2015 PU FK Kolín 16:30 FK Kolín U10 - FK Kolín U9 3:14
12.10.2015 MU     FK Kolín 17.00 FK Kolín B - Český Brod B 7:9
17.10.2015 PU FK Kolín 10:00 FK Kolín B - Štítary ml.žáci 19:9
20.10.2015 MU FK Kolín 17.00 AFK Kolín - FK Kolín B   hřiště FK Kolín!!! 7:6
26.10.2015 MU     FK Kolín 17.00 FK Kolín B - Velký Osek 6:5
28.10.2015 turnaj 2006 Český Brod 8:30-16:00 tráva - Sparta, Viktoria Žižkov, Ml.Boleslav, Admira Praha, Plzeň, Benátky, Hradec Králové, Pardubice.. celkem 24 mužstev 24.místo
1.11.2015 PU Lošany 14:00 Lošany - ml.žáci : FK Kolín U10 6:8
8.11.2015 turnaj 2006 Praha 4 Braník – Hamr 8.30-13.00

naf.hala - UMT možnost lisovek - AFK Slavoj Podolí 2006, FK Jablonec, FK SLAVOJ KLADNO, FK.Dukla JM, Viktorka Žižkov 2006


5.místo
15.11.2015 turnaj 2006 Zbuzany 8.30-13.00

UMT - ČAFC Praha , FC Graffin Vlašim, FC Tempo Praha r. 2007, FK Baník Most 1909, FK Jablonec, FK Rudná, fk Ústí nad Labem 2, Sokol Stodůlky B, Viktorka Žižkov 2006



1.místo
16.11.2015 PU 5,ZŠ 16-17.30 FK Kolín - FK Lošany žáci 17:4
17.11.2015 turnaj 2006 Benátky nad Jizerou 8.30-14.30 UMT -  - SK Benátky nad Jizerou, AC Sparta Praha 2, FK Dukla Praha 2, ČLU Beroun, TJ Slovan Frýdlant a FK Ústí nad LabemSK Hranice, SC Xaverov, SK Kladno, FK Dukla Praha 1, AC Sparta Praha 1, MFK Chrudim a FAPV Děčín
9.místo
22.11.2015 turnaj 2006 Milovice 13.30-18.20 UMT - SK Labský Kostelec, TJ Straky,TJ Sokol Libiš, AC Sparta Praha -  dívky, FC Dobrovíz - dívky

3.místo

28.11.2015 PU FK Kolín cca 13.00 FK Kolín - Sázava  9:5
1.12.2015 PU FK Kolín 16.-17.30 FK Kolín - FK Lošany žáci 8:5
5.12.2015 turnaj 2006 Jablonec nad Nisou upřesníme dopoledne FK Mladá Boleslav, FK Ústí nad Labem A, B, FK Jablonec A, B, FAPV Děčín, Slovan Frýdlant  6.místo
8.12.2015 PU 5.ZŠ 16.-17.30 FK Kolín - Bečváry 11:2
13.12.2015 turnaj 2006  Zbuzany 8.30-13.00 UMT - AC Sparta Praha dívky, ČAFC Praha , FC Graffin Vlašim, FC Viktoria Plzeň, FK ADMIRA PRAHA, FK Admira Praha r.2007, FK Dobřichovice, FK Rudná, SC Xaverov , TJ Tatran Sedlčany, Viktorka Žižkov 2006
6.místo
15.12.2015 PU 5.ZŠ 16.-17.30 FK Kolín - FK Lošany žáci 13:6
20.12.2015 turnaj 2006 Pardubice 8.30-15.30 palubovka - FK Pardubice bílá + červená, SK Nemošice, SK Lázně Bohdaneč, FAJN Vestec, MFK Chrudim, SK Vysoké Mýto, FK Čáslav, FC Žďár n.S.
5.místo
10. 1. 2016 turnaj 2006  Zbuzany upřesníme

UMT - FC Viktoria Plzeň, FK Meteor Praha r. 2006 , SC Xaverov , Viktorka Žižkov 2006... celkem 12 mužstev


6.místo
23.1.2016 turnaj 2006 Jičín 9.00-15.00 palubovka - SK Jičín A, B;  FK Jaroměř, FC Liberec, SK Česká Skalice, Sokol Libáň, FC Hradec Králové 4.místo
30.1. turnaj 2006 Jaroměř 8.00-16.00 10 týmů - Jaroměř, Trutnov, Nové Město n.M.,Černilov, Hlinsko,Červený Kostelec, Rychonv n.K., Stříbrná Skalice 3.místo
6.2.2016 turnaj 2006 Jablonec nad Nisou 12.30-16.00 Sálovky - Jablonec A,B, Děčín, Ústí nad Labem  A, B, Bohemians 1905 nevyhlašováno
13. 2. 2016 turnaj 2006  Zbuzany 8.30-13.00

UMT - ČAFC Praha , FC Graffin Vlašim, FC Viktoria Plzeň, FK Admira Praha, FK Meteor Praha, fk Ústí nad Labem, SC Xaverov , SC Xaverov B, SK Horní Měcholupy, TJ Tatran Sedlčany, Viktorka Žižkov 2006

zrušeno z důvodu jarních prázdnin
14.2.2016 turnaj 2006 Jičín 9.00-15.00 Palubovka: Jičín A,B; Jaroměř, Dvůr Králové n.L...... 2.místo
16.2.2016 PU 5.ZŠ 16.-17.30 FK Kolín - Lošany žáci 10:8
21.2.2016 turnaj 2006 Milovice 9.00-13.30 umělá tráva - SK Labský Kostelec, AFK Pečky, TJ Straky, FC Tempo Praha, TJ Sokol Libiš
2.místo
23.2.2016 PU 5.ZŠ 16.-17.30 FK Kolín - Radim 12:3
27.2.2016 turnaj 2006 Hradec Králové 8.00-15.30 hala - Jaroměř, Hradec Králové, Třebeš A, B, Rozkoš, Přelovice, Jánské Lázně, Nové Město, Urbanice
7.místo
1.3.2016 PU 5.ZŠ 16-17.30 FK Kolín - Bečváry 11:8
6.3.2016 turnaj 2006 Praha Záběhlice 8:30-13.30 umělá tráva: Jablonec, Meteor Praha, Xaverov, Viktorka Žižkov, DK Dukla,  4.místo
8.3.2016 PU 5.ZŠ 16-17.30 FK Kolín - Bečváry 9:4
13.3.2016 turnaj 2006 Praha 
Zličín
9.00-13.30 Beroun, Háje, Most, Zbraslav, Cerhovice, FA AZ Praha 3.místo
20. 3. 2016 turnaj 2006  Zbuzany 8.30-13.00

UMT - ČAFC Praha , Čechie Dubeč, FC Graffin Vlašim, FK Admira Praha, FK Meteor Praha, FK Rudná, ISP Nebušice , SK Plzeň, SK Union Vršovice, Viktorka Žižkov, Viktorka Žižkov

5.místo
27.3.2016 PU Kutná Hora 14:00-15:30 Sparta Kutná Hora - FK Kolín 7:22
2.4.2016 turnaj 2006 Neratovice 9.00-16.00 přírodní tráva - 10-12týmů - Čechie Dubeč, FC Mělník, SK Ďáblice, ČLU Beroun, SKP Mladá Boleslav, ISP Nebušice....
8.místo
6.4.2016 PU FK Kolín 17.30-19.00 FK Kolín - Viktoria Žižkov 23:31
10.4.2016 turnaj 2006 Kosmonosy 8.30-15.00 20 týmů - Nitra, Žiar nad Hronom, Brno, Dukla Praha, Hlinsko, Ústí nad Labem, Slavia, Benátky n.J.,Jablonec, Viktorka Žižov, Frýdlant, Tišice, Děčín, M.Boleslav....

12.místo
15.4.2016 PU FK Kolín 18.00 FK Kolín - FK Čáslav 6:15
20.4.2016         MU Jestřabí Lhota 17.00 Jestřabí Lhota - FK Kolín B 2:13
21.4.2016 PU FK Kolín 16.30 FK Kolín - RMSK Cidlina Nový Bydžov 15:9
25.4.2016 MU FK Kolín 17.00 FK Kolín B - Bečváry 9:1
27.4.2016 PU Jičín 17.30 SK Jičín - FK Kolín 17:23
1.5.2016 turnaj 2006 Rejšice 8.30-15.30 přírodní tráva - Sparta Praha, Dynamo Č.Budějovice, V.Plzeň, Vik.Žižkov, Baník Prievidza, Pardubice, Dunajská Streda, Děčín....
17.místo
4.5.2016 MU FK Kolín 17.30 FK Kolín A - FK Kolín B 19:4
9.5.2016 MU FK Kolín 17.00 FK Kolín B - Český Brod A 7:9
11.5.2016 PU Kácov 17.30 Vlašim - FK Kolín              6+1 16:9
15.5.2016 PU Sázava 14.00 Sázava - FK Kolín 12:12
16.5.2016 MU Český Brod 17.40 Český Brod B - FK Kolín B  6:6
21.5.2016 PU FK Kolín 10.00-11.30 FK Kolín - Viktoria Žižkov 18:35
23.5.2016 MU FK Kolín 17.00 FK Kolín B - AFK Kolín  9:4
30.5.2016 MU Velký Osek 17.00 Velký Osek - FK Kolín B 8:8
2.6.2016 PU Čáslav 17.00 FK Čáslav - FK Kolín 13:12
4.6.2016 PU  Kolín 10.0 FK Kolín - FK Bohemia Poděbrady  20:12
6.6.2016 MU FK Kolín 17.00 FK Kolín B - Velim 4:10
8.6.2016 PU Jičín 17.30 SK Jičín - FK Kolín 17:20
10.6.2016 MU Radim 17.30 Viktoria Radim - FK Kolín B 3:4
12.6.2016 turnaj 2006 Neratovice 9h-14.30h přírodní tráva - Pardubice, Tempo Praha, Satalice, Děčín, Slavia Praha červenobílá, Slavia Praha černá, Rakovník, Čelakovice, Admira Praha I, II 7.místo
13.6.2016 MU FK Kolín 17.00 FK Kolín B - AFK Pečky 7:4
19.6.2016 turnaj 2006 Zdětín upřesníme 12 týmů: Ústí n.L., Frýdlant, Pardubice, Tišice, Horní Měcholupy, Desná, Děčín, Vršovice... 3.místo
20.6.2016     PU Benešov 17.00 SK Benešov U10 - FK Kolín 4:7
20.6.2016 PU Benešov 18.00 SK Benešov U9 - FK Kolín 11:3
25.6.2016 turnaj 2006 Český Dub upřesníme Zelenka Cup 2016 - Admira Praha I, II,Slovan Liberec, Rapid Liberec, Jablonec, Ústí nad Labem, Kladno, Jičín, Benešov, Hrádek, Most, Slávia I, II
"7.místo"