Co nás čeká...

Den Datum Činnost Místo Čas srazu Pozn. Výsledek
    Sezóna 2017/18        
PO-PÁ 14-18.8. soustředění Luhačovice odjezd Kolín 7.00h doplatek za soustředění, peníze na vlak  
ÚT 15.8. PU Luhačovice upřesníme FK Kolín - 1.FC Slovácko  
ÚT 15.8. PU Luhačovice upřesníme FK Kolín - AS Trenčín  
NE 20.8. PU, 7+1 Český Brod upřesníme SK Český Brod  U12 - FK Kolín 1:14
ST 23.8. PU, 7+1 Nymburk 16.30h SK Střešovice 1911 - FK Kolín 1:8
SO 26.8. turnaj 2007 Český Brod upřesníme dva týmy 1 a 3.místo
ÚT 29.8. modelové utkání, 7+1 FK Kolín 16.30h FK Kolín U12 - FK Kolín U11 10:7
SO 2.9. turnaj 2007 Týnec n./L. 8.15h   1.místo
SO 2.9. Česká liga žáků U12 Hlušice 9.30h RMSK Cidlina - FK Kolín U12 (Beránek, Ditrich, Vilím)  
NE 10.9. Česká liga žáků U12 FK Kolín 9.30h FK Kolín U12 - FK Mladá Boleslav (Ditrich, Bednář)  
PO 11.9. MU Velim 16.30h FC Velim - FK Kolín A 4:34
ST 13.9. týmové focení FK Kolín 15.45h 16.00h modré dresy, bílé stulpny, modré trenky  
ST 13.9. modelové utkání, 7+1 FK Kolín 16.30h FK Kolín U12 - FK Kolín U11 7:6
15.9. PU, 7+1 Chrudim 17.00h MFK Chrudim - FK Kolín 4:6
NE 17.9. Česká liga žáků U12 Náchod 9.30h FK Náchod - FK Kolín U12  
ST 20.9. MU Kolín 16.30h FK Kolín A - Viktoria Radim 15:3
ČT 21.9. PU, 7+1 Pardubice, K Vinici 17.00h FK Pardubice - FK Kolín 13:5
NE 24.9. Česká liga žáků U12 FK Kolín 9.30h FK Kolín U12 - MFK Trutnov  
ST 27.9. MU Kolín 16.30h FK Kolín A - FK Kolín B  
ČT 28.9. turnaj 2007 Český Brod upřesníme    
ČT 28.9. turnaj 2007 Benátky n./ Jiz. upřesníme    
SO 30.9. Česká liga žáků U12 Chrudim 14.30h MFK Chrudim - FK Kolín U12  
PO 2.10. MU Velký Osek 16.30h FŠ Velký Osek - FK Kolín A  
ÚT 3.10. MU Český Brod 16.30h SK Český Brod - FK Kolín A  
ST 4.10. PU FK Kolín 15.40h FK Kolín U12 - FK Kolín U11  
NE 8.10. Česká liga žáků U12 FK Kolín 9.30h FK Kolín U12 - FK Čáslav  
ST 11.10. Ondrášovka Cup Havlíčkuv Brod upřesníme kvalifikace, 7+1  
ST 11.10. MU- bude přeloženo Kolín 16.30h FK Kolín A - AFK Pečky  
NE 15.10. Česká liga žáků U12 Vlašim 9.30h FC Vlašim - FK Kolín U12  
PO 16.10. MU Dobré Pole 16.30h Dobré Pole/SK Kostelec - FK Kolín A  
NE 22.10. Česká liga žáků U12 FK Kolín 9.30h FK Kolín U12 - FC Hradec Králové  
ST 25.10. MU Kolín 16.30h FK Kolín A - Družba Suchdol  
SO 28.10. turnaj 2005, odpolední Beroun upřesníme    
NE 29.10. Česká liga žáků U12 FK Kolín 9.30h FK Kolín U12 - FK Pardubice  
PO 30.10. MU Červené Pečky 17.00h FK Červené Pečky - FK Kolín A  
SO 4.11. Česká liga žáků U12 Nymburk 9.30h SK Polaban Nymburk - FK Kolín U12  
NE 12.11. Česká liga žáků U12 upřesníme 9.30h SK Vysoké Mýto - FK Kolín U12  
17.11. turnaj 2007 Benátky n./Jiz. upřesníme UMT  
SO 18.11. hal. turnaj 2007 Hamr Braník upřesníme dopolední, UMT  
SO  18.11. turnaj 2007 Slavia 14.30h turnaj Partnerských klubů  
SO 2.12. hal. turnaj 2007 Říčany, Fialka upřesníme    
SO 9.12. hal. turnaj 2007 Jablonec n./N. upřesníme    
SO 16.12. hal. turnaj 2007 Říčany upřesníme    
NE 14.1. hal. turnaj 2007 Hamr Braník upřesníme dopolední, UMT  
SO 27.1. hal. turnaj 2007 Říčany upřesníme    
NE 28.1. hal. turnaj 2005 Říčany upřesníme    
NE 11.2. hal. turnaj 2005 Říčany upřesníme    
NE 18.2. hal. turnaj 2007 Říčany, Fialka upřesníme    
SO 3.3. hal. turnaj 2005 Říčany, Fialka upřesníme    
  11/2017-3/2018 zimní liga  Praha upřesníme 7+1, UMT, hala termíny upřesníme
    do ligy žáků U12 budeme doplňovat hráče dle požadavků trenérů U12        
             
             
             
             
    Sezóna 2016/17        
  15-19.8 letní soustředění Luhačovice upřesníme všichni hráči, info v liště "soustředění"  
  27.8. turnaj 2007 Skuteč upřesníme   4.místo
  1.9. MU Pečky 16.30h FK Kolín B - AFK Pečky 21:3
  7.9. kvalifikace Ondrášovka cup 2017 Kolín upřesníme POZOR- ve všední den!!! Omluvenky zařídím.... 2.místo
  7.9. MU Velký Osek 16.30h FK Kolín C - FŠ Velký Osek 9:12
  10.9. turnaj 2006 Pečky upřesníme zrušeno pořadatelem  
  13.9. MU AFK Kolín 16.30h AFK Kolín - FK Kolín C 6:18
  16.9. MU Radim 17.30h Viktoria Radim - FK Kolín B 6:22
  17.9. mezin. turnaj 2007 Pardubice upřesníme  zrušeno pořadatelem  
  21.9. MU Kolín 16.30h FK Kolín C - FK Červené Pečky 5:29
  21.9. MU Velim!!!! 16.30h FK Kolín B - FC Velim 15:9
  25.9. Krajský přebor přípravek U11 Stará Boleslav , ul. Lázeňská upřesníme FK Brandýs /Boleslav - FK Kolín 2:8
  26.9. MU Velký Osek 16.30h FŠ Velký Osek - FK Kolín B 2:24
  26.9. MU Velim 16.30h FC Velim - FK Kolín C 16:9
  28.9. MU Kolín 16.30h FK Kolín C - Dobré Pole 3:9
  28.9. turnaj 2007         Kosmonosy     upřesníme   13.místo
  3.10. MU Kolín 16.30h FK Kolín A - FK Kolín C 31:6
  5.10. Ondrášovka Cup Nespeky 9.30h POZOR!, všední den- omluvenky zařídím!!! 4.místo
  6.10. MU Kolín 16.30h FK Kolín B - AFK Kolín 21:1
  12.10. MU Kolín 15.45h FK Kolín C - FK Kolín B 6:33
  13.10. MU Český Brod 17.15h SK Český Brod B - FK Kolín B (přeloženo z 28.9.) 1:17
  15.10. PU FK Kolín 13.00h FK Kolín - Football Talent Praha (jedno hřiště) 12:8
  16.10. Krajský přebor přípravek U11 Kolín upřesníme FK Kolín - FK Říčany 11:2
  17.10. MU Český Brod 16.00h SK Český Brod A - FK Kolín C 9:14
  19.10. MU Kolín 16.30h FK Kolín B - Dobré Pole 17:2
  22.10. turnaj 2007 Děčín 8.20h   12.místo
  24.10. MU Kolín 16.00h FK Kolín A - FK Kolín B 8:7
  25.10. MU Český Brod 16.00h SK Český Brod A - FK Kolín B (pozor změna hřiště) 9:9
  26.10 MU Kolín 16.00h FK Kolín C - SK Český Brod B 5:4
  28.10 MU Kolín 15.45h FK Kolín C - Viktoria Radim 11:14
  28.10. Krajský přebor přípravek U11 Rakovník 11.30h TJ Tatran Rakovník - FK Kolín 2:15
  31.10. MU Pečky 15.30h AFK Pečky - FK Kolín C 11:3
  2.11. MU Kolín 15.30h FK Kolín B - FK Červené Pečky  13:3
  6.11. Krajský přebor přípravek U11 Kunice 9.40h TJ Kunice - FK Kolín 4:11
  17.11. turnaj 2007 Benátky n/J. 8.25h poslední venkovní turnaj 4.místo
  26.11. hal.turnaj 2007 Heřm. Městec 8.15h dále již halové turnaje 2.místo
  26.11. B+C licence ZŠ 5, Kolín 10.30h ukázková TJ pro studenty licencí  
  3.12. turnaj 2007 Jablonec nad/N. 8.15h 5+1 2.místo
  3.12. PU Veletov- hala 10.00h FK Červené Pečky (U12-U8) - FK Kolín 14:5
  4.12. turnaj 2006 Milovice 8.45h dopolední, UMT 4.místo
  10.12. turnaj 2007 Mělník 8.45h 8.15-13h 5.místo
  10.12. turnaj 2006 Přelouč 8.55h   1.místo
  16.12. PU- hala Pečky 17.30h AFK Pečky - FK Kolín 3:5
  18.12. turnaj 2006 Chvaletice 8:00h   1.místo
             
    2017        
  14.1. PU Praha - Strahov 8.20h AC Sparta  Praha - FK Kolín (9-11.30h) 29:25
  15.1. turnaj 2007 Milovice 8.30h dopolední 6.místo
  21.1. PU Veletov- hala 10.00h FK Červené Pečky - FK Kolín  6:9
  29.1. mez. turnaj 2007 Libouchec 8.30h   4.místo
  29.1. turnaj 2007 Skuteč 9.40h   8.místo
  3.2. PU Pečky hala 17.10h AFK Pečky - FK Kolín 11:0
  4.2. turnaj 2005 Milovice 8.45h dopolední 3.místo
  5.2. turnaj 2007 Heřm. Městec 8.20h   5.místo
  18.2. turnaj 2007 Milovice 8.50h dopolední 1.místo
  4.3. turnaj 2006 Chrudim 8.55h   3.místo
  4.3. PU Veletov- hala 10.10h FK Červené Pečky - FK Kolín 24:1
  5.3. mez. turnaj 2007 Praha- Hostivař 14.10h UMT 5.místo
  11.3. turnaj 2007 Zbuzany 8.40h UMT, hala 1.místo
  17.3. miniturnaj 2007 Velim 16.40h FK Kolín 2x, Radim, Velim 1 a 2.místo
  18.3. turnaj 2006 Kostelec 8.00h dopolední 1.místo
  23.3. PU Nymburk 16.30h AC Sparta Praha - FK Kolín U11+U10
8 hráčů
4:6
  26.3. turnaj 2007 Slavia, Eden 8.50h turnaj Partnerských klubů bez pořadí
  2.4. MU Pečky 13.30h AFK Pečky - FK Kolín B 6:8
  3.4. MU Velký Osek 16.30h FŠ Velký Osek - FK Kolín C 6:2
  8.4. turnaj 2007 Praha 9.45h Pikatec Tour 4.místo
  12.4. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Viktoria Radim 15:1
  12.4. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín C - AFK Kolín 20:1
  15.4. turnaj 2007- Ježour Cup 2017 Třešť u Jihlavy 9.15h ACS, Bohemka, Č.B. Pue, FTA, Táborsko, Baník, H.K., Jihlava,.. 4.místo
  17.4. MU Červené Pečky 16.30h FK Červené Pečky - FK Kolín C 10:4
  17.4. MU Velim 16.30h FC Velim - FK Kolín B 5:22
  22.4. mez. turnaj 2007 Františkovy Lázně 9.45h Hertha Berlin, ACS. H.K., Dynamo Berlin, Staaken, Baltic FS, Weiden, Reide, Grimma, Ústí, Most,....... 13.místo
  23.4. mez. turnaj 2006 Ostrá 8.30h 2-3 tři hráči výpomoc pro U11. ACS, Hertha,.....  
  23.4. KPP FK Kolín 11.30h FK Kolín - FK Brandýs/Boleslav 7:5
  29.4. MU Dobré Pole 9.45h Dobré Pole - FK Kolín C 8:14
  1.5. KPP U11 FK Kolín 12.30h FK Kolín - Tatran Rakovník 10:3
  2.5. MU AFK Kolín 16.30h AFK Kolín - FK Kolín B 4:20
  3.5. MU FK Kolín  16.30h FK Kolín C - FK Kolín A 5:21
  5.5. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FŠ Velký Osek 16:0
  8.5. turnaj 2007 Kochánky 8.45h   3.místo
  8.5. turnaj 2006 Český Brod 8.05h   1.místo
  9.5. nábor FK Kolín 17.55h 5 hráčů na výpomoc  
  10.5. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FK Kolín C 29:3
  13.5. MU Dobré Pole 9.45h Dobré Pole - FK Kolín B 3:14
  17.5. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín C - Český Brod A 3:21
  21.5. KPP U11 FK Kolín 11.30h FK Kolín - FC Mělník 4:5
  22.5. MU Český Brod 17.15h Český Brod B - FK Kolín C 10:23
  24.5. MU- přeloženo na 21.6. FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FK Kolín A  
  27-28.5 Ondrášovka Cup České Budějovice 7.15h   22.místo
  29.5. MU Červené Pečky 16.30h FK Červené Pečky - FK Kolín B 3:8
  3.6. MU Pečky 13.30h AFK Pečky - FK Kolín C 9:10
  4.6. KPP U11 FK Kolín 11.30h FK Kolín - TJ Kunice  
  5.6. MU Český Brod 16.00h Český Brod - FK Kolín B 5:11
  7.6. PU Pečky 16.30h AFK Pečky ml. žáci - FK Kolín 7+1 10:3
  9.6. MU Radim 17.30h Viktoria Radim - FK Kolín C 12:11
  10.6. turnaj 2006 Český Brod 8.45h   3.místo
  10.6. Zelenka cup Český Dub 9.15h   3.místo
  14.6. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Český Brod B 10:1
  16.6. MU Velim 15.30h FC Velim - FK Kolín C 8:13
  21.6. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FK Kolín A 9:9
  24.6. Tempo Cup Praha 8.30h   10.místo
  24.6. Újezd Cup Újezd u Přelouče 8.00h   3.místo
  25.6. Krajské finále přípravek U11 Čáslav 8.00h 10 hráčů!!! 3.místo
  29.6. rozlučka FK Kolín 16.20h    
  14-18.8. letní soustředění Luhačovice upřesníme    
  15.8. PU Luhačovice upřesníme 1.FC Slovácko - FK Kolín  
  20.8. PU 7+1 Český Brod upřesníme SK Český Brod 2005/06 - FK Kolín  
  23.8. PU Nymburk 16.30h SK Střešovice 1911 - FK Kolín  7+1, max. 8 hráčů  
  26.8. turnaj 2007 Český Brod upřesníme    
  27.8. turnaj 2006 Kochánky upřesníme 7+1- ACS, Pardubice, FTA,...  
  30.8. PU FK Kolín 16.30h FK Kolín U12 - FK Kolín U11 (7+1)  
  2-3.9. mez. turnaj 2007 Chotěboř upřesníme pouze 1 a 2. liga + divoké karty pro kvalitní týmy   
  5.9. Ondrášovka Cup 2017/18         upřesníme upřesníme předkolo  
  28.9 turnaj 2007     Český Brod upřesníme    
  18.11. turnaj 2007 Hamr Braník upřesníme  dopolední, UMT  
  14.01.2018 turnaj 2007 Hamr Braník upřesníme dopolední, UMT  
    Sezóna 2015/16        
  23.8. PU: Uhl. Janovice - FK Kolín Uhlířské Janovice 8.45h A+B 22:31
  29.8. turnaj 2007 Dobruška 8.45h   2.místo
  30.8. turnaj 2007 Kochánky

8.30h- A

8.30h- B

A+B 1 a 4. místo
  2.9. MU SK Český Brod B 16.30h SK Český Brod B - FK Kolín A 4:22
  9.9. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - FK Libodřice 8:3
  11.9. MU + PU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - AFK Pečky

8:5

5:5

  16.9. MU Velký Osek 16.30h FŠ Velký Osek - FK Kolín A 3:9
  23.9. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - Sparta Lošany 10:5
  25.9. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - SK Český Brod A  24:2
  26.9. turnaj 2007 Pečky 8.50h   2.místo
  28.9. turnaj 2007 Rejšice- Kocourek 8.00h

A+B

7 a 9.místo
  30.9. MU + PU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FK Kolín A 7:8
  1.10. PU Velim 16.30h FC Velim - FK Kolín (dvě hřiště)

0:28

8:20

  6.10. PU FK Kolín 16.00h FK Kolín U9 - FK Kolín U10 (dvě hřiště)

14:3

8:12

  10.10. Slavia tour č.9 Švehlova, Praha- Hostivař 8.30h 20 týmů 7.místo
  10.10. turnaj 2007- odpolední Byškovická, Neratovice 11.00h 5+1, 40x25m 5.místo
  13.10. PU Pečky 16.30h AFK Pečky 2005/06 - FK Kolín 6:8
  14.10. MU Týnec n/L. 16.30h Sokol Týnec n/L. - FK Kolín A 3:38
  15.10. MU+PU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - Viktoria Radim 13:2
15:9
  21.10. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - Sokol Jestř. Lhota 21:1
  23.10. MU (přeloženo z 28.10.) Velim 15.30h FC Velim - FK Kolín A 5:16
  28.10. turnaj 2006 Benátky n/J. 8.20h

5+1

8.místo
  3.11. PU FK Kolín 15.30h FK Kolín - Český Brod 2005/06,  A+B 11:29
  8.11. turnaj 2007- dopolední Říčany upřesníme zrušeno pořadatelem  
  8.11. turnaj 2007 Ústí n/L. 8.45h A+B 2 a 9.místo
  14.11. turnaj 2007 Milovice 9.00h UMT 2.místo
  15.11. PU Radim 9.00h 2x hřiště, Viktoria Radim - FK Kolín ZRUŠENO
  21.11. turnaj 2007- dopolední Zbuzany 8.15h
12 týmů- ČAFC, Viktoria Plzeň, Admira, Lety, Dobřichovice, Ďáblice 2x, Kolovraty,..

Více zde: http://fkkolin-pripravky.webnode.cz/u-8/co-nas-ceka/12 týmů- ČAFC, Viktoria Plzeň, Admira, Lety, Dobřichovice, Ďáblice 2x, Kolovraty,..
12 týmů- ČAFC, Viktoria Plzeň, Admira, Lety, Dobřichovice, Ďáblice 2x, Kolovraty,..

Více zde: http://fkkolin-pripravky.webnode.cz/u-8/co-nas-ceka/
UMT
5.místo
  22.11. turnaj 2007- dopolední Jaroměř 8.25h   3.místo
  28.11. licence B+C Kolín 8.30h Musil, Bednář, Beránek, Hnida,Krumich, Luštický,Pacovský, Pěkný, Roman,Tománek, Vilím, Ditrich.  
  6.12. turnaj 2007 Jablonec n/N. 8.45h   2.místo
  6.12. turnaj 2007- dopolední Mělník 7.30h   3.místo
  13.12. turnaj 2006- dopolední Milovice 9.00h UMT 3.místo
             
    2016        
  16.1. turnaj 2007- dopolední Mělník 9.00h   1.místo
  17.1. turnaj 2007- dopolední Zbuzany 8.15h UMT 2.místo
  17.1. turnaj 2007 Předměřice 8.00h   7.místo
  24.1. turnaj 2007- odpolední Milovice 14.00h UMT
 
4.místo
  31.1. turnaj 2007- dopolední Říčany 7.55h   2.místo
  6.2. turnaj 2007- dopolední Zbuzany 8.35h UMT 2.místo
  6.2. turnaj 2007 Chvaletice 8.00h   4.místo
  13.2. turnaj 2007 Jaroměř 8.15h   1.místo
  20.2. PU TC Strahov 12.20h AC Sparta Praha - FK Kolín (všichni hráči) 32:34
  27.2. turnaj 2007- dopolední Říčany 7.50h   1.místo
  6.3. turnaj 2007 Ústí n/L. 8.00h

Drážďany, Sparta, Ústí, Slavia, Bohemka, H.K., Most,......

3.místo
  19.3. turnaj 2007 Benátky n/J. 8.20h A+B, UMT 7 a 9.místo
  21.3. PU Český Brod 16.30h Český Brod  2005/06 - FK Kolín (všichni hráči) 33:18
  27.3. turnaj 2007              Choceň 8.55h 12 týmů, UMT 3.místo
  4.4. PU Český Brod 16.30h Český Brod 2005/06 - FK Kolín (všichni hráči) 36:24
  7.4. PU Čáslav 16.00h FK Čáslav - FK Kolín (všichni hráči) 14:62
  9.4. turnaj 2007 Praha 13.45h Tempo, 2x, FA M. Zaplatílka, Nový Knín. 3.místo
  9.4. turnaj 2007 Děčín 8.50h Ústí, ACS 2x, Bohemka, Bolka, Liberec, Plzeň, Most, Hradec Kr., FAPV Děčín, Chomutov,..... 2.místo
  10.4. MU Libodřice 14.30h FK Libodřice - FK Kolín kontumace
  15.4. PU Radim 17.00h Viktoria Radim - FK Kolín (všichni hráči) 6:61
  20.4. MU Kolín 16.30h FK Kolín - FŠ Velký Osek 16:4
  23.4. turnaj 2007 Kralupy 8.50h MERO Cup, 14 týmů 2.místo
  27.4. MU Lošany 16.30h Sparta Lošany - FK Kolín 1:22
  30.4. turnaj 2007 Kochánky 217 upřesníme 20 týmů- Plzeň, Liberec, Olomouc, M.B., Ústí, H.K., Žilina, Pardubice, Admira, Příbram, Jabl.,. 17.místo
  1.5. turnaj 2007 Český Brod upřesníme 20 týmů 2.místo
  4.5. MU Kolín 16.30h FK Kolín A - FK Kolín B 25:2
  7.5. MU Radim 12.30h Viktoria Radim - FK Kolín 5:21
  8.5. turnaj 2005 Český Brod upřesníme 20 týmů 16.místo
  14.5. mezinárodní turnaj 2007 FrantiškovyLázně upřesníme 6+1, Hetha Berlín, Staaken, Viktoria Plzeň, Č.B., H.K., Sparta,... 5.místo
  18.5. MU Kolín 16.30h FK Kolín - Sokol Týnec n/L. 23:6
  23.5. MU Jestřabí Lhota 16.30h Sokol Jestř. Lhota - FK Kolín 0:30
  30.5. MU Velim 16.30h FK Kolín - FC Velim 20:4
  2.6. PU Pečky 16.30h AFK Pečky 2005/06 - FK Kolín 8:6
  5.6. Slovan Cup, turnaj 2007 Liberec 8.30h Liberce, Heidenauer SV, Bohemka, H.K., Příbram, Olomouc, Bolka, Dukla, Jablonec,Teplice,.... 9.místo
  6.6. MU+PU Pečky 16.30h AFK Pečky - FK Kolín (všichni hráči) 2:12
7:27
  12.6. turnaj 2007 Český Dub 9.30h Zelenka Cup 2016 9.místo
  15.6. MU Český Brod 16.30h SK Český Brod A - FK Kolín 1:31
  19.6. Krajské finále přípravek Poděbrady 8.00h všichni hráči 1.místo
  22.6. MU Kolín 17.00h FK Kolín - SK Český Brod B 20:6
  25.6. turnaj 2007 Hrusice 8.50h 12 týmů 2.místo
  26.6. turnaj 2007 Tempo  cup  2016 Praha 8.15h 5+1, 12 týmů 2.místo  
             
             
    SEZONA 2014/15        
  23.8. miniturnaj TCM Strahov 8.15h

Sparta 2x, Fk Kolín, AFK Pečky.

1.místo
  30.8. turnaj 2007 Roudnice nad Labem 8.30h 12 týmů- Bohemka, M.B., Jabl., Ústí..... 6.místo
  2.9. PU Velký Osek 16.30h všichni 42:21
  3.9. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Týnec n/L. 31:0
  7.9. turnaj 2007 Kochánky- Kocourek 8.00h Slavia, Bohemka, Dukla, M.B., Kladno,Chrudim,... 4.místo
  10.9. MU Velim 16.30h FC Velim - FK Kolín B 10:13
  11.9. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Zásmuky 10:5
  15.9. MU Libodřice 16.30h Libodřice - FK Kolín B 4:9
  17.9. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FK Kolín A

 4:15

  24.9. MU Pečky

16.30h

AFK Pečky - FK Kolín B

 přeloženo
  28.9.. Slavia tour 2014- 1 SK Hostivař, Švehlova 1362, Pha 4 8.15h Slavia tour 2014.pdf (334,1 kB) 5.místo
  1.10. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Český Brod 9:17
  4.10. MU+PU Pečky 9.30h AFK Pečky - FK Kolín B 7:10
  8.10. MU+PU Velký Osek 16.30h Velký Osek - FK Kolín B 1:16
  15.10. PU Velim 16.30h FC Velim - FK Kolín  
  19.10. Slavia tour 2014- 2 Diskařská 100, Pha 6, stadion Evžena Rošického 8.45h Sparta, Slavia, V. Plzeň, Zbrojovka Brno, M.B. , Liberec, Příbram, Ústí, Most,...  5.místo
  20.10. MU Jestřabí Lhota 16.30h Jestřabí Lhota - FK Kolín B 6:7
  25.10. MU Radim 12.30h Radim - FK Kolín B 11:13
  28.10. turnaj 2007 Kochánky- Kocourek 8.30h M.B., Kladno,  Hradec K., Motorlet, Xaverov, Žižkov, Ústí, Milovice  1.místo
  9.11. Slavia tour 2014- 3 upřesníme 8.15h Sparta, Slavia, Plzeň, Ústí, Jihlava, Liberec, Jablonec, Most...... 5.místo
  29.11. turnaj 2006 Říčany 12.50h   6.místo
  30.11. Slavia tour 2014- 4 upřesníme 8.00h Slavia 2x, Sparta 2x, Plzeň, Ústí, Kladno, Sokolov, Xaverov, Motorlet,... 5.místo
  7.12. turnaj 2007 Beroun 8.00h Plzeň, Beroun, FAAZ, Sokolov, Most, Kralupy,..... 3.místo
  21.12. zimní liga Kolín hala Stap- 1.kolo 8.45h FK Kolín 07, FK Kolín 08, FC Velim, FK Mladá Boleslav, Poděbrady, Radim, Pečky. 2.místo
  10.1. turnaj 2006 Říčany 12.40h Mělník, D.Břežany, FK Kolín U9, Čelákovice, Světice, Libuš,..... 5.místo
  17.1. turnaj 2007 Jablonec n/N. 9.00h 2x Sparta, 2x Jablonec, Hradec Kr., Semily, Ml. Boleslav.  4.místo
  18.1. zimní liga Kolín hala Stap- 2.kolo 7.50h FK Kolín, FC Velim, FK Mladá Boleslav, Český Brod, Zasmuky,... 2.místo
  24.1. turnaj 2007 Beroun 8.00h Sparta, Viktorka Plzeň, FAAZ 2x, Roztoky, Kralupy, Ústí, Beroun, Satalice. 2.místo
  1.2. zimní liga Kolín hala Stap- 3.kolo 8.00h FK Kolín, FC Velim, FK Mladá Boleslav, Český Brod, Zásmuky,... 2.místo
  8.2. zimní liga Kolín hala Stap- 4.kolo 7.30h FK Kolín, FC Velim, FK Mladá Boleslav, Český Brod, Zásmuky,... 2.místo
  15.2. turnaj 2007 Předměřice (H.K.) 8.00h Hradec Králové 2x, Pardubice, Liberec, Nový Hradec, Chrudim. 5.místo
  21.2. turnaj 2007 FAAZ Zličín 12.30h Sparta, FAAZ, Příbram, Ústí, Roztoky, Votice, Junior Praha. 8.místo
  22.2. turnaj 2007 Ústí n./L. 8.55h Ústí, Sparta, Bohemka, Dynamo Dresden, H.K., Liberec, Xaverov. 2.místo
  8.3. turnaj 2007 Odolena Voda 8.15h

pojede 18 hráčů A+B

Libiš, Admira, Podolí, 2x FK Kolín, ČAFC.

1.místo

6.místo

  14.3. turnaj 2007 Jaroměř 8.15h Meteor Praha, Červený Kostelec, Nové Město, Chrudim, Jaroměř, Česká Třebová, Česká Skalice, Broumov, Velké Poříčí.  1.místo
  21.3 miniturnaj Roudnice n/L. 9.00h 2x Ústí, Roudnice,.. zrušeno!
  22.3. turnaj 2007 Kochánky- Kocourek 9.15h Štětí, Březiněves 2x, Meteor 2x, Ďáblice 2x, Xaverov, Radim, Vyžlovka, Milovice 2x, Psáry, V.Žižkov, 4.místo
  27.3. PU Velký Osek 16.00h Velký Osek - FK Kolín 5:7
  28.3. Slavia tour 2015- 5 Božanovská 2094, Praha, areál SC Xaverov. 8.45h Slavia, Sparta, Dukla, Březiněves, Jihlava, Ústí, H.K, Frýdek-Místek, Xaverov, Psáry, Brno, Lety, Liberec, Motorlet, Sokolov.  6.místo
  15.4. MU FK Kolín 17.30h FK Kolín A - FK Kolín B 7:8
  19.4. turnaj 2007 Ve vilách 1020, Děčín upřesníme Ústí 2x, Sparta 2x, Slavia 2x, Bohemka 2x, Pečky, Kladno, FAPV Děčín, SK Děčín, Slovan Bratislava,... 4.místo
  22.4. MU + PU FK Kolín 17.30h FK Kolín B - AFK Pečky 10:4
  24.4. miniturnaj Velim 16.30h 2x Velim, Radim.  
  26.4. Ondrášovka Cup- turnaj kvalifikace Poříčí n/Sázavou + Nespeky 7.15h kvalifikace na hl. turnaj: Most, Kladno, Č.B., Admira, Motorlet, Braník, Poříčí, Neratovice, Březíněves, Votice, Pečky, V. Meziřící, Písek, Chrudim, Brno, Prostějov. 5.místo
  29.4. MU + PU Český Brod 17.30h Český Brod - FK Kolín B 2:16
  1.5. turnaj 2006 Český Brod 8.15h 20 týmů- Český Brod A+B, Přerov, Meteor, Bohemians 1905, Union Žižkov, Klub minifutbalu Domček, Sázava, Poděbrady, Kyje, Říčany, Kladno, Nymburk, Tempo, Janovice, Chvaletice, Vlašim, Libice, Sadská. 4.místo
  1.5. turnaj 2007 Roudnice n/L. upřesníme zrušeno pořadatelem  
  8.5. turnaj 2007 Kosmonosy- Kocourek

8.00h

8.30h

A+B- dva týmy

A- Sparta, M.B., Pardubice, Benešov, Most, Chrudim, Velké Meziříčí, Xaverov, FAPV Děčín, Příbram.

B- Beroun, Neratovice, Skalice, Xaverov, Háje, Bakov, Hrádek, Libiš, Hovorčovice, Liberec.

1.místo

 

 

 

11.místo

  12.5. MU + PU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FŠ Velký Osek 17:2
  20.5. MU FK Kolín 17.45h FK Kolín B - Jestř. Lhota odloženo
  20.5. PU Jestř. Lhota 16.30h Jestř. Lhota - FK Kolín B odloženo
  21.5. MU + PU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FC Velim 18:1
  23.5. Slavia tour 2015- 7

Božanovská 2098, Praha

areál SC Xaverov

upřesníme Slavia, Sparta, FAPV Děčín, H.K. Plzeň, Most, Dukla J.M., Lety, Motorlet, Ústí, Jihlava, Xaverov, Dynamo Č.B., SKP Č.B. 10.místo
  27.5. MU + PU FK Kolín 18.00h FK Kolín B - Viktoria Radim 17:4
  28.5. MU Bělušice 16.30h Týnec - FK Kolín B 1:14
  2.6. MU + PU Jestřabí Lhota 16.30h FK Kolín B - Jestřabí Lhota 9:7
  3.6. MU + PU Zásmuky 16.30h Zásmuky - FK Kolín B 2:26
  7.6. miniturnaj Radim 8.30h FK Kolín 2x, Pečky 2x, Radim 2x, Velim 2x. -
  10.6. MU FK Kolín 17.30h FK Kolín B - Libodřice 15:2
  14.6.

Zelenka Cup 2015

http://zelencup.cz/?page_id=135

upřesníme 8.30h

Liberec, Bohemians 1905, Jablonec, FAPV,...

Možnost ubytování, stravy (večeře, snídaně). To vše vč. startovného Kč 500,-

3.misto
  14.6. turnaj 2007 Rejšice 8.00h   8.místo
  20.6. turnaj 2007 Kolín 8.30h Sparta, Bohemians 1905, H.K., Opava, Chrudim, Pečky, Xaverov,Liberec, Pardubice, Admira, Ústí,........
A+B
6 a 16.místo