Individuální tréninky  

Novinka nejen pro naše hráče!!! Pokud máte chuť a vůli stále a rychleji se zdokonalovat ve svých fotbalových dovednostech, kontaktujte Honzu Černého a sjednejte si termín individuálního tréninku
  •  pro hráče ve věku 6-15 let

Tréninky jsou zaměřeny na rozvoj fotbalových schopností dle potřeb fotbalisty či skupiny, případně dle dohody.

  •  technika a kontrola míče
  •  obcházení soupeře 1v1
  •  kondiční příprava

Nabízíme individuální trénink pro 1-6 hráčů

  •  doba TJ: 60-75 min
  •  místo: Hřiště FK Kolín (malá UMT za hlavním hřištěm), v případě zájmu i u vás!
  •  čas tréninků (po U7, st U10-11, pá U9; časy ITJ 16:30-17:30 a 17:45-18:45)
  •  cena TJ: 300 Kč
  •  trenér: Jan Černý

                      Licence UEFA B, Coerver 3, Coerver Youth Diploma

                      Trenér ročníku 2011 a asistent trenéra ročníku 2007 FK Kolín

                      tel.: 732 977 182, mail: ho.cerny@gmail.com  

Datum čas kategorie přihlášení Pozn.
2.5. 16:30-17:30 U10   0/6
2.5. 17:45-18:45 U11   0/6
4.5. 16:30-17:30 U9 Hovorka, Koblihová, Michalák, Soukup, Vokněr, Kroupa 6/6
4.5. 17:45-18:45 U9 Blecha, Němeček, Langmajer 3/6
7.5. 16:30-17:30 U7 Dusil, Ešner, Vlachovský 3/6
7.5. 17:45-18:45     0/6
9.5. 16:30-17:30     0/6
9.5. 17:45-18:45     0/6
11.5. 16:30-17:30 U9 Hovorka, Koblihová, Michalák, Soukup, Vokněr, Kroupa 6/6
11.5. 17:45-18:45 U9 Blecha, Němeček 2/6
14.5. 16:30-17:30 U7 Dusil, Vlachovský 2/6
14.5. 17:45-18:45     0/6
16.5. 16:30-17:30     0/6
16.5. 17:45-18:45     0/6
18.5. 16:30-17:30 U9 Hovorka, Koblihová, Michalák, Soukup, Vokněr, Kroupa 6/6
18.5. 17:45-18:45 U9 Blecha, Němeček 2/6
21.5. 16:30-17:30 U7 Dusil, Vlachovský 2/6
21.5. 17:45-18:45     0/6
23.5. 16:30-17:30     0/6
23.5. 17:45-18:45     0/6
25.5. 16:30-17:30 U9 Hovorka, Koblihová, Michalák, Soukup, Vokněr, Kroupa 6/6
25.5. 17:45-18:45 U9 Blecha, Němeček 2/6
8.6. 16:30-17:30 U9 Hovorka, Koblihová, Michalák, Soukup, Vokněr, Kroupa 6/6
8.6. 17:45-18:45 U9 Blecha, Němeček 2/6
11.6. 16:30-18:30 U7 Dusil 1/12
13.6. 16:30-18:30 U10-11   0/12
15.6. 16:30-18:30 U9 Hovorka, Koblihová, Michalák, Soukup, Vokněr, Kroupa, Blecha, Němeček 8/12