U12: v divizi žáků s Třebeší- 90 minut fotbalové tortury!!!!!

22.10.2023, ČDŽ: SK Sparta Kolín - TJ Sokol Třebeš         11:0

3x 30 min.

Sestava: Přibyl, Blecha, Buchar, Dankanych, Filip, Hošek, Chlumský, Kaleta, Kopecký, Novák, Skořepa, Šitych, Tuláček, Vaněk.

SK Sparta Kolín - TJ Sokol Třebeš     3:0 (Blecha, Kaleta, Novák)
SK Sparta Kolín - TJ Sokol Třebeš     6:0 (Blecha, Hošek 2x, Kaleta, Kopecký, 1x vl.)
SK Sparta Kolín - TJ Sokol Třebeš     2:0 (Filip, Chlumský)

V každém případě jsme si v tomto utkání měli počínat mnohem lépe, více kombinovat, rychle měnit těžiště hry, což zase neumožňoval těžký terén a o zakončení se raději vyjadřovat nebudu. Nicméně to co předvedl soupeř se jen tak v mládežnických kategoriích nevidí. Třebeš absolutně rezignovala na cokoliv kreativního a nechtěla hrát. Sedm bránících hráčů na deseti metrech hloubky hřiště na hranici pokutového území mělo jasný úkol- co nejméně obdržených gólů! Destrukce, přerušování hry, zakopávání do zámezí, dlouhé nákopy..."čisti, blokuj, dlouhej- výborně". Hosté se dostali za devadesát minut "hry" pouze 2x k blízkosti našeho vápna a ani jednou nezakončili. Na střely 62:0, ball possession snad 99,99999%. Byla to nehezká podívaná, která nemohla bavit žádného normálně uvažujícího člověka. Poprvé v životě jsem se těšil na konec zápasu a počítal minuty a sekundy, které se opravdu táhly sakra pomalu. Devadesát minut nekonečné fotbalové tortury. Uf!!!! Není lepší hrát otevřený fotbal, i za cenu vyšší prohry, kde si hráči na obou stranách mohou do zápasu přinést to, co se učí v tréninku? Tohle byla ztráta času pro všechny na hřišti i za zábradlím......HP