Co nás čeká...    

Den Datum Činnost Místo Čas  Pozn. Výsledek
Sezona
2018 / 2019
St
-
Ne
22.8
-
26.8.
Soustředění Chocerady   sraz 15:30-15:45
návrat odpoledne
 
Čt 23.8. PU 5+1 Benešov   Benešov - Kolín 15:19
Čt 23.8. PU 7+1      Benešov   Benešov - Kolín 7:0
Čt 30.8. PU 5+1 Kutná Hora   Kutná Hora - Kolín 7:5
So 1.9. turnaj 2008 Týnec nad Labem   startovné 500,- 2.místo
St 5.9. MU Kolín 17:00 SK Sparta Kolín - Sokol Jestřábí Lhota 20:0
So 8.9. turnaj 2008 Lomnice nad Popelkou   startovné 1600,-
Lomnice n.Popelkou, Brandýs-Boleslav, Jablonec, Pardubice, ViktoriaŽižkov,...
6. místo
Po 10.9. MU Velim 17:00 FC Velim - SK Sparta Kolín 0:32
Čt 13.9. PU Kolín   Kolín - Kutná Hora     5+1 a 7+1 6:10   a  1:2
Ne 16.9. turnaj 2008 3+0 Sendražice 14:00-18:00 startovné:1000,-
přihlášeny dva týmy
FC Slovan Liberec Modrá, FC Slovan Liberec Bílá, FK Viktoria Žižkov červená, FK Viktoria Žižkov zelená, Dolnobousovský SK, FK Teplice žlutá, FK Teplice modrá,....
12. a 14.
místo
St 19.9. MU Kolín   SK Sparta Kolín - SK Český Brod A 10:5
So 22.9. turnaj 2008 Radonice   startovné 1800,-
Ml.Boleslav, Ml.Boleslav 09, Xaverov, Xaverov 09, Radonice, Vlašim 09, Český Brod,Hrdlořezy, Admira, Všeradice, Lomnice nad Popelkou, Králův dvůr, Dolnobousovský,...
11.místo

Po
28.9.
24.9.
MU Český Brod   SK Český Brod B - SK Sparta Kolín 3:32
28.9. turnaj 2008 Vykáň   startovné 1700,-
Pardubice,Zdice,Slivenec, Zlicin, Vlasim,Hrusice,Tempo
4.místo
St 3.10. MU Kolín   SK Sparta Kolín - FŠ Velký Osek 23:2
St 10.10. MU Kolín 8:30-13:00 SK Sparta Kolín - SK Sparta Kolín B 17:5
So 13.10. turnaj 2008 Byškovice     6.místo
Ne 14.10. PU Praha   AC Sparta Praha 09 - SK Sparta Kolín 19:5
St 17.10. MU Kolín   SK Sparta Kolín C - SK Sparta Kolín 2:18
St 24.10. MU Kolín   SK Sparta Kolín - Červené Pečky 27:2
Ne 11.11. turnaj 2008 Milovice odpoledne startovné: 1800,-
UMT 4+1
Neratovice-Byškovice, Všejany, Radonice09, Jesenice, Brandýs-Boleslav
 
So 24.11. turnaj 2008 Milovice dopoledne startovné: 1800,-
UMT 4+1
Neratovice-Byškovice, Mladá Boleslav, Všejany, Libiš, Radonice
 
So 1.12. turnaj 2008 Praha Prosek   UMT 5+1
7zápasů po 20minutách
Boheminas, Neratovice-Byškovice, Most, FTA Praha,...
 
So 16.2. turnaj 2008 Koloděje 8:30-13:00 startovné: 1500,-
UMT 5+1
Vlašim, FA Praha, Liblice, Radonice,
 
So 2.3. turnaj 2008 Koloděje 8:30-13:00 startovné: 1500,-
UMT 5+1
Vlašim, FA Praha, Liblice, Radonice
 
So 9.3. turnaj 2008
 
Milovice odpoledne startovné: 1800,-
UMT 4+1
Pardubice, FA Praha, Neratovice-Byškovice
 
  Sezona
2017 / 2018
  16.8.-20.8. Soustředění Ledečko      
  18.8. PU Benešov 15:30 Benešov - FK Kolín B 18 : 3
  20.8. PU Přistoupim 16:30 Český Brod - FK Kolín B 15 : 6
  23.8. PU Kutná Hora 16:30 Kutná Hora - FK Kolín 7 : 19
  30.8. MU  FK Kolín přeloženo na  25.9. FK Kolín B - FK Červené Pečky  
  30.8. Ondrášovka Cup  Čáslav 8:45 Choceň, Vysoké Mýto, Čáslav, Vyžlovka, Český Brod, Xaverov Horní Počernice, Jesenice 6.místo
  2.9. turnaj 2007 Týnec nad Labem 8:00
-
15:30
Týnec n/L, Čáslav, Vlašim , Konárovice, Radim, Chvaletice, Český Brod,  Bečváry, Veltruby, Humpolec, Kolín 07, Kolín 08  8.místo
  6.9. MU FK Kolín 16:20 FK Kolín B - SK Český Brod 12:26
  10.9. turnaj Lomnice nad Popelkou
 
8:00
-
16:00
Lomnice nad Popelkou, Doubí, Pardubice, Kladno, Brandýs-Boleslav, Újezd nad Lesy, Újezd nad Lesy 09, Jablonec, Motorlet Praha, Liberec, Polonia-Stal Świdnica 2x  12.místo
  13.9. týmové focení FK Kolín 16:20    
  19.9. MU FK Kolín 16:20 FK Kolín B - FC Velim 13:11
  24.9. PU Mladá Boleslav upřesním Mladá Boleslav - FK Kolín 11:15
14:14
  25.9. MU FK Kolín 16:20 FK Kolín B - FK Červené Pečky 7:9
  27.9. MU     FK Kolín 16:20 FK Kolín A - FK Kolín B 23:1
  28.9. turnaj 2008 Čáslav 8:20 - 14:00 Čáslav,  Zruč nad Sázavou, Uhlířské Janovice, Přelouč, Pardubice 6.místo
  4.10. MU FK Kolín 16:20 FK Kolín B - Viktoria Radim 4:4
  11.10. MU FK Kolín 16:20 FK Kolín B - FŠ Velký Osek 7:10
  14.10. turnaj Horky nad Jizerou 8:00
-
15:30
Kolín 09, Mladá Boleslav, Xaverov, Xavero 09, Radonice, Dolní Počernice, Stodůlky, Újezd nad Lesy, Újezd nad Lesy 09 3.místo
  16.10. MU Pečky 16:20 AFK Pečky - FK Kolín B 9:13
  25.10. MU FK Kolín 16:20 FK Kolín B - Dobré Pole / SK Kostelec 7:11
  2.11. PU FK Kolín 16:20 FK Kolín U10 - FK Kolín U9 22:8
  3.11. MU Suchdol 17:00 Družba Suchdol - FK Kolín B 6:4
  5.11. halový
turnaj
Milovice 14:00
-
18:20
UMT - FK Mladá Boleslav, FC Mělník, FK Neratovice,
Sokol Všejany, TJ Kyje Praha
2.místo
  11.11. halový
turnaj
Milov i ce 9:00
-
13:30
UMT - Mladá Boleslav, Brandýs-Boleslav, Nymburk, Neratovice-Byškovice, Admira Praha 2.místo
  18.11. halový
turnaj
TC Eden,  Praha 10 12:00-15:00 UMT -  Slavia, Cidlina, Xaverov, Aš, Rokycany, Neratovice bez
vyhlašování
  3.12. halový
turnaj
Milovice 14:00-18:20 UMT - Mladá Boleslav, Dáblice, Poděbrady, Kyje, ... 1.místo
  15.12. PU hala Kolín   FK Kolín U10 - FK Kolín U9 20:1
  16.12. halový
turnaj
Říčany
hala Fialka
8:00 -
12:40
sálovky 7.místo
  2018
  21.1. halový
turnaj
Zbuzany 8:00
-
13:00
UMT - FC Slovan Liberec, FK Brandys-Boleslav, FK Kolín, FK Mladá Boleslav, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov Horní Počernice, SC Xaverov Horní Počernice II, SK Aritma Praha, SK Petřín Plzeň 08, Sokol Stodůlky, Štěchovice, TJ Slavoj Suchdol 5.místo
  27.1. halový
turnaj
Říčany
hala Fialka
8:00 -
12:40
sálovky 7.místo
  11.2. halový
turnaj
Zbuzany 8:00 

13:00
UMT - Dukla Praha Dívky, FK Baník Sokolov U7, FK Brandys-Boleslav, FK Kolín, FK METEOR PRAHA VIII, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov 2009, SK Aritma Praha, SK Světice, Sokol Stodůlky, TJ Avia Čakovice, TJ SK Satalice 5.místo
  17.2. halový
turnaj
Milovice odpoledne UMT - Mladá Boleslav,  Všejany,  FA Praha 2.místo
  11.3. halový
turnaj
Zbuzany 8:00
-
13:00
UMT - FC Mělník, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město - červená, FK Kolín, SK Aritma Praha, SK Ďáblice, SK Ďáblice, SK Kazín, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky, Spartak Kbely 3.místo
  24.3. PU Kolín 13:00   Slávia Praha 09 a Čáslav  
  30.3. PU Mladá Boleslav   Mladá Boleslav 09 - FK Kolín 10:11
  3.4. MU Český Brod 17:00 SK Český Brod - FK Kolín B 8:13
  16.4. MU Velim 17:00 FC Velim - FK Kolín B 6:9
  21.4. turnaj 2008 Radonice   Mladá Boleslav, Mladá Boleslav 09, Xaverov, Xaverov 09, Radonice, Újezd nad Lesy, .... 9. místo z 18
  25.4. MU Kolín 17:00 FK Kolín B - FK Kolín A 3:21
  1.5. turnaj 2007 Kochánky
změna - Ostrá
    11.místo
  4.5. MU Radim 18:00 Viktoria Radim - FK Kolín B 10:5
  5.5. turnaj 2008 Horky nad Jizerou   Xaverov, Xaverov 09, Mladá Boleslav 2x, Mladá Boleslav 09, Radonice,.... 6.místo
  7.5. MU Velký Osek 17:00 FŠ Velký Osek - FK Kolín B 5:13
  8.5. turnaj 07/08 Kutná Hora     8.místo
  16.5.
přeloženo 23.5.
MU Kolín 17:00 FK Kolín B - AFK Pečky 9:5
  21.5. MU Dobré Pole 17:00 Dobré Pole/SK Kostelec - FK Kolín B 2:13
  30.5. MU Kolín 17:00 FK Kolín B - Družba Suchdol 4:10
  4.6. MU Červené Pečky 17:30 FK Červené Pečky - FK Kolín B 9:8
  16.6. Zelenka Cup Český dub   Mělník, Ústí nad Labem, Mimoň, Vršovice, Kunratice, .....
250,- / hráče vč. oběda
 
  23.6. Rozlučka Velký Osek   5-ti boj s rodiči  
             
  Sezona 
2016 / 17
  22.8. první TJ FK Kolín 16.20h    
  27.8. turnaj 2008 Lázně Bohdaneč upřesníme Ml. Boleslav., H.K., Jablonec,Jihlava, Pardubice, Žižkov, Chrudim, Čáslav, Hlinsko, Trutnov,.....  
  5.9. Ondrášovka cup FK Kolín upřesníme kvalifikace- pozor všední den!!!  
  7.9. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - AFK Pečky (bude přeloženo)  
  7.9. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Viktoria Radim (bude přeloženo)  
  10.9. MU Pečky 14.30h AFK Pečky - FK Kolín B  
  10.9. mezinárodní turnaj 2008 Pardubice upřesníme zrušeno pořadatelem  
  14.9. MU Velim 16.30h FC Velim - FK Kolín A  
  21.9. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - SK Český Brod B  
  21.9. MU FK Kolín  16.30h FK Kolín -B - FC Velim   
  24.9. turnaj 2008 Radonice u Prahy upřesníme M.B., Xaverov, Jablonec, Velim, Březiněves, Kbely, Brandýš, Újezd,...  
  28.9. MU Velký Osek 16.30h FŠ Velký Osek - FK Kolín A  
  30.9. MU Český Brod 16.30h SK Český Brod - FK Kolín B  
  5.10. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - Sokol Zásmuky  
  5.10. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FŠ Velký Osek  
  9.10. PU Poděbrady 9.30h Bohemia Poděbrady - FK Kolín (dva týmy)  
  10.10. MU FK Kolín  16.30h FK Kolín C - FK Kolín A  
  13.10. MU Zásmuky 16.30h Sokol Zásmuky - FK Kolín B- přeloženo na 20.10.  
  19.10. MU FK Kolín  16.30h FK Kolín A - SK Český Brod  
  19.10. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FK Kolín C  
  20.10. MU Zásmuky 16.30h Zásmuky - FK Kolín B  
  26.10. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - FK Kolín B  
  30.10. MU Radim 12.30h Viktoria Radim - FK Kolín A  
  2.11. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - SK Český Brod A  
  6.11. PU FK Kolín 9.30h FK Kolín - Bohemia Poděbrady (dva týmy)  
  26.11. C licence ZŠ5 Kolín upřesníme 10 hráčů  
    2017        
  21.1. turnaj 2008 Říčany dopolední    
  18.3. turnaj 2008 Slavia, Eden upřesníme    
  1.4. MU Pečky 13.30h AFK Pečky - FK Kolín A  
  2.4. MU Radim 12.30h Viktoria Radim - FK Kolín B  
  12.4. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - AFK Pečky  
  12.4. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - FC Velim  
  19.4. MU Velim 16.30h FC Velim - FK Kolín B  
  21.4. MU Český Brod 16.30h SK Český Brod B - FK Kolín A  
  26.4. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - SK Český Brod B  
  26.4. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - FŠ Velký Osek  
  1.5. turnaj 2008 Čský Brod upřesníme    
  3.5. MU Velký Osek 16.30h FŠ Velký Osek - FK Kolín B  
  4.5. MU Zásmuky 16.30h Sokol Zásmuky - FK Kolín A  
  8.5. turnaj 2008 Všejany upřesníme    
  10.5. MU FK Kolín 16.30 FK Kolín A - FK Kolín C  
  10.5. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Sokol Zásmuky  
  11.5. MU Český Brod 16.30h SK Ćeský Brod A - FK Kolín A  
  13.5. turnaj 2008 Radonice upřesníme    
  15.5. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín C - FK Kolín B  
  24.5. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FK Kolín A  
  28.5. Zelenka Cup Český Dub upřesníme    
  31.5. MU Český Brod 16.30h SK Český Brod A - FK Kolín B  
  31.5. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín A - Viktoria Radim  
  10.6. turnaj 2008 Český Brod upřesníme    
             
             
Sezona2015/16
  2.9. MU+PU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Viktoria Radim

2:26

11:17

  6.9. turnaj 2008 Rejšice 9.00h   9.místo
  9.9. MU Týnec n/L. 16.30h Sokol Týnec n/L. - FK Kolín B 9:16
  11.9. MU Lošany 16.30h Sparta Lošany - FK Kolín B 10:10
  16.9. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Jestř. Lhota 7:17
  23.9. MU Velim 16.30h FC Velim - FK Kolín B 19:5
  25.9. MU+PU Pečky 16.30h AFK Pečky - FK Kolín B

4:15

4:22

  28.9. turnaj 2008 Kosmonosy- Kocourek upřesníme   14.místo
  30.9. MU+PU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - FK Kolín A 7:8
  7.10. MU Český Brod 16.30h Český Brod A - FK Kolín B 17:3
  14.10. MU FK Kolín 16.30h FK Kolín B - Český Brod B 1:17
  18.10. MU Libodřice 13.00h FK Libodřice - FK Kolín B 12:3
  28.10. MU FK Kolín 15.30h FK Kolín B - FŠ Velký Osek 5:9
  28.10. turnaj 2008 Rejšice- Kocourek upřesníme   nevyhlaš.
  29.11. turnaj 2008 Zbuzany- dopolední upřesníme UMT 4.místo
  12.12. turnaj 2008 Jičín upřesníme    
  17.1. turnaj 2008 Skuteč upřesníme   5. a 6.místo
  14.2. turnaj 2008 Jaroměř upřesníme   4.místo
  12.3. turnaj 2008 Ústí n/L. upřesníme   12.místo
  26.3. turnaj 2008 Kochánky upřesníme    
  27.3. turnaj 2008 Poděbrady 8.30h    
  29.3. PU Velký Osek 16.30h FŠ Velký Osek - FK Kolín -
  13.4. MU Kolín 16.30h FK Kolín - Sokol Týnec n/L.  
  16.4. turnaj 2007 Děčín upřesníme Ústí, Dynamo Dresden, M.B., Teplice, Bohemians 1905, Most...  
  18.4. MU Jestřeabí Lhota 16.30h Sokol Jestř. Lhota - FK kolín  
  24.4. turnaj 2008 Poděbrady 8.30h    
  27.4. MU Kolín 16.30h FK Kolín - FC Velim  
  4.5. MU Kolín 16.30h FK Kolín A - FK Kolín B  
  7.5. turnaj 2008 Poděbrady 12.00h    
  7.5. turnaj 2008 Rejšice upřesníme    
  11.5. MU Kolín 16.30h FK Kolín - SK Česká Brod A  
  18.5. MU Český Brod 16.30h SK Český Brod B - FK Kolín   
  22.5. turnaj 2008 Poděbrady 8.30h    
  25.5. MU Kolín 16.30h FK Kolín - FK Libodřice  
  1.6. MU Velký Osek 16.30h FŠ Velký Osek - FK Kolín  
  7.6. PU FK Kolín 16.30h FK Kolín - RMSK Cidlina (všichni)  
  8.6. MU Kolín 16.30h FK Kolín - Sparta Lošany  
  11.6. turnaj 2008 Český Dub upřesníme Zelenka Cup 2016  
  14.6. PU Nový Bydžov 16.30h RMSK Cidlina - FK Kolín (všichni)  
  15.6. MU Kolín 16.30h FK Kolín - AFK Pečky  
  18.6. MU Radim 12.30h Viktoria Radim - FK Kolín  
  18.6. turnaj 2007 Lošany upřesníme    
             
             
Sezona2014/15
  21.12. zimní liga- turnaj 2007 Kolín, hala Stap upřesníme FK Kolín U8, FK Ml. Boleslav, Radim, FC Velim, Pečky 6.místo
  18.1. zimní liga- turnaj 2007 Kolín, hala Stap upřesníme FK Kolín U8, FK Ml. Boleslav, Radim, FC Velim, Pečky 7.místo
  1.2. zimní liga- turnaj 2007 Kolín, hala Stap upřesníme FK Kolín U8, FK Ml. Boleslav, Radim, FC Velim, Pečky 7.místo
  8.2. zimní liga- turnaj 2007 Kolín, hala Stap upřesníme FK Kolín U8, FK Ml. Boleslav, Radim, FC Velim, Pečky 6.místo
  15.2. PU Hala, Barákova, Pečky 8.15h AFK Pečky 07-09 - FK Kolín  
  22.2. turnaj 2008 Ovčín odpolední Union Vršovice, Zličín, Admira, ČAFC, Kunice. 5.místo
  1.3. turnaj 2008 Zbuzany odpolední Viktorka Plzeň, Zličín, Union Vršovice, Dukla Praha JM, Motorlet, 6.místo
  8.3. turnaj 2008 Oddolena Voda odpolední Meteor, Aritma, Brandýs, FAPV Děčín, SC Xaverov 4.místo
  21.3. turnaj 2008 Říčany odpolední Admira, Jesenice, Světice, Duchlovice, Senohraby, Cholupice, Štěchovice.  5.místo
  22.4. PU Lošany 16.30h Sparta Lošany 2006/08-FK Kolín 20:12
  26.4. Slavia On Cup Za Mlýnem 1774/12 Praha 4, Branik 8.30h 2x Slavia, Sparta, Viktorka Plzeň, Jč. fotbalová akademie, Motorlet, Union Vršovice, FAAZ Praha, Vlašim, Beroun, Braník.  
  8.5. turnaj 2008 Kochánky upřesníme   20.místo
  17.5. PU 8.ZŠ, Václavkova 1040. Mladá Boleslav 9.25h FK Mladá Boleslav 3x, FK Kolín 2x,  FK Brandýs n/L. 2x  
  23.5. turnaj 2008 Poděbrady 8.25h Poděbrady, Vyžlovka, Pečky, Zeleneč, Brandýs-Boleslav.  
  30.5. Junior North Cup- turnaj 2008 Jablonec n/N. upřesníme 24 týmů- Jablonec 08 2x, Jablonec 09, Hr. Králové, Pardubice, Bohemians 1905, SC Xaverov,.... 12.místo
  7.6. turnaj 2008 Praha- Bílá Hora upřesníme 6 týmů 6.místo
  14.6. turnaj 2008 Rejšice upřesníme   nevyhlaš.
  18.6. rozlučka upřesníme upřesníme