Co nás čeká...

Den Datum Činnost Místo Čas srazu Pozn. Výsledek
ST 26.9.2018 PU Radim 16.30h Viktoria Radim - SK Sparta Kolín 37:27
5.10.2018 PU Kolín 16.30h SK Sparta Kolín - AFK Pečky 16:13
ČT 25.10.2018 PU Štítary 16.15h Štítary/Veltruby - SK Sparta Kolín 37:19
SO 27.10.2018 TU Neratovice 8.40h 10 týmů 8.místo
ST 7.11.2018 PU Pečky- hala 17.00h AFK Pečky - SK Sparta Kolín 8:4
NE 18.11.2018 HTU Říčany 8.30h dopolední 4.místo
SO 24.11.2018 TJ- ukázková Kolín ZŠ 5- hala 8.30h školení trenérů 16 hráčů -
ST 28.11.2018 PU Pečky- hala 17.00h AFK Pečky - SK Sparta Kolín 3:18
SO 8.12.2018 HTU Jaroměř 8.30h   -
NE 16.12.2018 HTU Říčany 9.15h nafukovačka, UMT 2.místo
NE 13.1.2019 HTU Říčany 8.30h dopolední 7.místo
ST 23.1.2019 PU Pečky 17.00h    
NE 27.1.2019 HTU Kostelec n./Č.L. upřesníme dopolední  
SO 9.2.2019 HTU Říčany upřesníme dopolední  
SO 23.2.2019 HTU Heřm. Městec upřesníme    
SO 6.4.2019 TU- odpolední Kutná Hora upřesníme    
SO 6.4.2019 satelitní miniliga Lázně Bohdaneč upřesníme    
SO 13.4.2019 satelitní miniliga Lázně Bohdaneč upřesníme    
SO 13.4.2019 miniliga U7 Roudnice upřesníme    
NE 21.4.2019 satelitní miniliga Pardubičky upřesníme    
SO 27.4.2019 satelitní miniliga Lázně Bohdaneč upřesníme    
SO  27.4.2019 miniliga U7 Kolín upřesníme    
SO 4.5.2019 miniliga U7 Neratovice upřesníme    
ST 8.5.2019 TU Vykáň upřesníme    
SO 11.5.2019 satelitní miniliga Lázně Bohdaneč upřesníme    
NE 19.5.2019 finále- satelitní liga Lázně Bohdaneč upřesníme    
SO 25.5.2019 TU Jablonec n/N. upřesníme Junior North Cup 2019  
SO 25.5.2019 miniliga U7 Mladá Boleslav upřesníme    
SO 1.6.2019 TU Lázně Bohdaneč upřesníme O pohár města Lázně Bohdaneč  
SO 1.6.2019 TU Český Dub upřesníme Zelenka Cup 2019  
SO 8.6.2019 miniliga U7 Příbram upřesníme    
SO 15.6.2019 miniliga U7 Velvary upřesníme    
             
             
    PU přátelské utkání      
    MU mistrovské utkání      
    TU turnaj      
    HTU halový turnaj      
    TJ tréninková jednotka      
    KTJ kompenzační TJ