Co nás čeká...

Sezóna 2018/19
 
Datum Činnost Místo Čas srazu Pozn. Výsledek

1.9.

TU 2011

Všeradice

upřesníme

upřesníme

 

28.9.

TU 2011

Kochánky

upřesníme

upřesníme

 

říjen PU Benešov Kolín upřesníme upřesníme  
 
Sezóna 2017/18
 
Datum Činnost Místo Čas srazu Pozn. Výsledek
16.9. PU - ACS - FK Kolín

TCM Strahov

10:15

11:00-13:00

75:9
15.10. PU 2x Kolín, Radim

FK Kolín

upřesníme

odpoledne

 18:22
19.11. TU partnerských klubů

UMT Eden

8:15

9:00-12:00

bez pořadí
25.11. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 8:30 pro U7 1.místo
25.11. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 12:30 pro U8 ZRUŠENO
9.12. TU Sadská ZŠ Sadská 8:00 8:30-13:00 2.místo 
10.12. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 8:15 8:45-12:00
turnaj U8
 2.místo
10.12. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 12:00 12:25-17:00
turnaj U7
10.místo 
16.12. TU Mělník Hala BIOS Řípská 3378, Mělník 9:00 9:30-14:30  5.místo
17.12. TU Říčany Škroupova 2026, Říčany upřesníme 8:00-13:00  1.místo
3.1. PU Pečky U7-8 Parkhala Pečky, Barákova ul. 17:00 17:15-18:00 3:2
3.1. PU Pečky U8 Parkhala Pečky, Barákova ul. 17:45 18:00-18:45 8:11
13.1. TU Říčany Škroupova 2026, Říčany upřesníme 8:00-13:00 5.místo
20.1. PU Slavia Na Hanspaulce 166/2, Praha 6 14:30 15:00-16:30 12:26
21.1. TU Jesenice K rybníku 800, Jesenice 8:30  upřesníme 1.místo
28.1. TU Říčany Škroupova 2026, Říčany upřesníme upřesníme 2.místo
4.2. PU ABC Braník     PŘELOŽENO
10.2.   TU Mělník

 Sportovní hala Gymnázium Mělník

 upřesníme  9:00-13:00
2 týmy
2.místo
4.místo
17.2. miniTU - ACS Bohemians, Sigma, Kolín TMC ACS Strahov upřesníme 11:00-15:00 bez vyhlašování
25.2. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 12:30 pro U8 4.místo
3.3. miniTU
3+0
ASVAJ sportovní hala, Otakara Španiela 817, Jaroměř 7:30 8:00 - 12:30 bez pořadí
17.3.  TU Mělník

  Sportovní hala Gymnázium Mělník 

 upřesníme

9:00-13:00

4.místo
31.3. TU Skuteč

 Sportovní hala Skuteč

 upřesníme

8:00-15:00

3. místo
4. místo
14.4 PU Benešov FK Kolín 14:55 15:30-17:30 35:30
19.4. PU Kutná Hora FK Kolín 17:30 18:00-19:30 53:7
21.4. PU Benešov Benešov 13:15 14:00-16:00 48:34
1.5. TU 2010 Pečky Hřiště Pečky 8:30 9:00-15:30 11.místo
8.5. TU Kochánky Kochánky 8:00 8:30-15:00 17.místo
8.5. TU partnerských klubů SKS Vladivostocká TC Eden, Slavia 14:30 15:00-18:00 bez pořadí
13.5. PU ACS, MOST TC ACS Strahov 14:15 15:00-18:00 bez pořadí
27.5. PU Kuthá Hora upřesníme upřesníme upřesníme  
10.6. TU ZelenCup Český Dub upřesníme upřesníme  
16.6. PU Benešov Ke Stadionu 576, Benešov 9:30 10:00-12:00