Co nás čeká...

Sezóna 2018/19
 
Datum Činnost Místo Čas srazu Pozn. Výsledek
25.8. TU 2010 Lázně Bohdaneč ZRUŠENO ZRUŠENO ZRUŠENO POŘADATELEM

1.9.

TU 2011

Všeradice

ODHLÁŠENO

ODHLÁŠENO

ODHLÁŠENO

1.9. TU 2010 Týnec nad Labem upřesníme 8:45-15:30 5. místo
7. místo
3.9. MU Kolín B - Konárovice Kolín 16:30 17:00-18:30 20:10
3.9. MU Kolín C - Radim Kolín 16:30 17:00-18:30 18:11
8.9. MU Konárovice - Kolín C Konárovice 10:15 10:45-12:15 3:7
9.9. TU SendraCup
2 týmy 3v3
Sendražice 8:00 8:40-13:00 bez pořadí
10.9. MU Týnec n. Labem - Kolín B Týnec nad Labem 16:30 17:00-18:30 34:10
11.9. MU V.Osek - Kolín C Velký Osek 16:30 17:00-18:30 7:29
11.9. MU Radim - Kolín B Radim 17:30 18:00-19:30 21:5
15.9. MiniRepublika Č.Budějovice upřesníme upřesníme 1.místo
17.9. MU Kolín B - Pečky Kolín 16:30 17:00-18:30 23:9
17.9. MU Kolín C - Týnec n. Labem Kolín 16:30 17:00-18:30 20:17
22.9. MU Pečky - Kolín C Pečky 13:30 14:00-15:30 13:13
24.9. MU Kolín B - Velký Osek Kolín 16:30 17:00-18:30 11:14
24.9. MU Kolín C - Zásmuky Kolín přeloženo přeloženo přeloženo na 26.9.
25. 9. TU kvalifikace Ondrášovka CUP Praha 4, Braník
Za Mlýnem 1774/14
9:00 9:30-16:00 4.místo
26.9. MU Kolín C - Zásmuky Kolín 16:30 17:00-18:30 28:2
26.9. MU Český Brod A - Kolín B Český Brod 16:15 16:45-18:15 9:24

28.9.

TU 2011

Ostrá

upřesníme

upřesníme

8.místo

1.10. MU Kolín B - Český Brod B Kolín 16:30 17:00-18:30 9:8
1.10. MU Kolín C - Český Brod A Kolín 16:30 17:00-18:30 10:27
6.10. MiniRepublika Brno 10:30 11:00-16:00 4.místo
8.10. MU Kolín A - Kolín B Kolín 16:30 17:00-18:30 11:17
12.10. MU Český Brod B - Kolín C Český Brod 16:15 16:45-18:15 18:18
13.10. PU Čáslav - Kolín Čáslav 9:30 10:00-11:30 64:16
14.10. MU Tři Dvory - Kolín B Tři Dvory upřesníme upřesníme 23:7
15.10. MU Kolín C - Kolín A Kolín 16:30 17:00-18:30 12:32
20.10. MiniRepublika Kolín upřesníme 11:00-16:00 1.místo
22.10. MU Kolín B - Kolín C Kolín 16:30 17:00-18:30 22:17
28.10. MU Tři Dvory - Kolín C Tři Dvory 9:45 10:15-11:45 23:4
1.11. MU Zásmuky - Kolín B Zásmuky 16:30 17:00-18:30 20:3
9.11. PU Slavia UMT Horní Měcholupy 16:30 17:00-18:00 18:30
11.11. TU 2011 UMT nafukovačka Benešov,
U vodárny 2215
upřesníme 8:30-15:00 4.místo
11.11. TU 2011 nafukovačka UMT
Školní ul., Říčany
upřesníme dopoledne 5.místo
17.11. PU Benešov nafukovačka SCentrum 14:30 15:00-18:00 12:11
4:31
18.11. TU 2011 TU partnerských klubů, UMT
Hornoměcholupská 300
14:30 15:00-18:00 bez pořadí
25.11. TU 2011 nafukovačka UMT
Vltavanů 531/4, HAMR Braník
upřesníme 8:00-12:30  
2.12. PU Slavia 2012 Na Hanspaulce, Praha 14:30 15:00-16:30  
8.12. hTU 2010 hala Na Klimešce, Kutná Hora 8:00 8:15-16:00  
8.12. hTU 2011 Mělník upřesníme upřesníme  
16.12. hTU 2010 Říčany, Škroupova upřesníme 8:00-13:00  
20.1. hTU 2010 Říčany, Škroupova upřesníme 8:00-13:00  
26.1. PU Benešov nafukovačka SCentrum 9:00 9:30-12:30  
27.1. hTU 2011 Mělník upřesníme upřesníme  
27.1. hTU 2011 Skuteč 8:00 8:30-14:00  
10.2. hTU 2010 Říčany, Škroupova upřesníme 8:00-13:00  
16.2. hTU 2011 Vysoká nad Labem upřesníme upřesníme  
3.3. hTU 2011 Skuteč 8:00 8:30-14:00  
9.3. TU 2011 UMT nafukovačka Benešov,
U vodárny 2215
  8:30-15:00  
16.3. hTU 2011 Mělník upřesníme upřesníme  
31.3. TU 2011 Vykáň upřesníme upřesníme  
6.4. TU SČKP Neratovice upřesníme upřesníme  
27.4. TU SČKP   upřesníme upřesníme  
1.5. TU        
4.5. TU SendraCup
3v3
2 týmy
Ke Sportovištím 391, Sendražice 8:30 9:00-13:00  
8.5. TU        
18.5. TU SČKP Sedlčany upřesníme upřesníme  
25.5. ZelenCUP 2011 Český Dub upřesníme upřesníme  
8.-9.6. Ondrášovka CUP finálový turnaj   upřesníme upřesníme  
15.6. TU SČKP finálový Benešov upřesníme upřesníme  
 
Sezóna 2017/18
 
Datum Činnost Místo Čas srazu Pozn. Výsledek
16.9. PU - ACS - FK Kolín

TCM Strahov

10:15

11:00-13:00

75:9
15.10. PU 2x Kolín, Radim

FK Kolín

upřesníme

odpoledne

 18:22
19.11. TU partnerských klubů

UMT Eden

8:15

9:00-12:00

bez pořadí
25.11. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 8:30 pro U7 1.místo
25.11. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 12:30 pro U8 ZRUŠENO
9.12. TU Sadská ZŠ Sadská 8:00 8:30-13:00 2.místo 
10.12. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 8:15 8:45-12:00
turnaj U8
 2.místo
10.12. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 12:00 12:25-17:00
turnaj U7
10.místo 
16.12. TU Mělník Hala BIOS Řípská 3378, Mělník 9:00 9:30-14:30  5.místo
17.12. TU Říčany Škroupova 2026, Říčany upřesníme 8:00-13:00  1.místo
3.1. PU Pečky U7-8 Parkhala Pečky, Barákova ul. 17:00 17:15-18:00 3:2
3.1. PU Pečky U8 Parkhala Pečky, Barákova ul. 17:45 18:00-18:45 8:11
13.1. TU Říčany Škroupova 2026, Říčany upřesníme 8:00-13:00 5.místo
20.1. PU Slavia Na Hanspaulce 166/2, Praha 6 14:30 15:00-16:30 12:26
21.1. TU Jesenice K rybníku 800, Jesenice 8:30  upřesníme 1.místo
28.1. TU Říčany Škroupova 2026, Říčany upřesníme upřesníme 2.místo
4.2. PU ABC Braník     PŘELOŽENO
10.2.   TU Mělník

 Sportovní hala Gymnázium Mělník

 upřesníme  9:00-13:00
2 týmy
2.místo
4.místo
17.2. miniTU - ACS Bohemians, Sigma, Kolín TMC ACS Strahov upřesníme 11:00-15:00 bez vyhlašování
25.2. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 12:30 pro U8 4.místo
3.3. miniTU
3+0
ASVAJ sportovní hala, Otakara Španiela 817, Jaroměř 7:30 8:00 - 12:30 bez pořadí
17.3.  TU Mělník

  Sportovní hala Gymnázium Mělník 

 upřesníme

9:00-13:00

4.místo
31.3. TU Skuteč

 Sportovní hala Skuteč

 upřesníme

8:00-15:00

3. místo
4. místo
14.4 PU Benešov FK Kolín 14:55 15:30-17:30 35:30
19.4. PU Kutná Hora FK Kolín 17:30 18:00-19:30 53:7
21.4. PU Benešov Benešov 13:15 14:00-16:00 48:34
1.5. TU 2010 Pečky Hřiště Pečky 8:30 9:00-15:30 11.místo
8.5. TU Kochánky Kochánky 8:00 8:30-15:00 17.místo
8.5. TU partnerských klubů SKS Vladivostocká TC Eden, Slavia 14:30 15:00-18:00 bez pořadí
13.5. PU ACS, MOST TC ACS Strahov 14:15 15:00-18:00 bez pořadí
24.5. PU Chvaletice FK Kolín 17:50 18:00-19:30 5:9
27.5. PU Kuthá Hora Kutná Hora 10:30 11:00-12:30 35:6
10.6. TU ZelenCup Český Dub 9:15 10:00-17:00 5.místo
16.6. PU Benešov Ke Stadionu 576, Benešov 9:30 10:00-12:00 17:16